Otsi

Kategooriad

Katariina Tammert - INGLID JA KELMID. RANNAROMAAN - Pilgrim 2016

Katariina Tammert - INGLID JA KELMID. RANNAROMAAN - Pilgrim 2016

Katariina Tammert - Inglid ja kelmid : Rannaromaan - Pilgrim 2016

Rohkem infot


7,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Katariina Tammert
Pealkiri: Inglid ja kelmid : Rannaromaan
Kirjastus: Pilgrim
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Lauri Tuulik
Väljaandmise aeg: 2016
Formaat: ca 15x21 cm, 240 lk., pehme köide
Kaal: ca 300 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Ihaneeme on idülliline rannaküla, kus elavad pealtnäha ideaalset klantspiltelu endisest poliitikust meelelahutusärimees, tema koduperenaisest abikaasa, tolle vend, lapsed, koerad ja kassid ning rannarestoran. Kui aga nende juurde satub modellist Õnne, selgub, et miski pole päris nii, nagu paistab, ja et kõik saab minna veel palju keerulisemaks, vähemalt esialgu. Lugu ei tee lihtsamaks ka arvukad sõbrad, üks tantraguru, peadpööritavad kired, taamal kulgevad kohtuasjad, Paremerakonda räsinud rahastamisskandaali vari ega seegi, et keegi selles loos ei tundu kohati päris täpselt teadvat, mida ta tahab ... või siis tahavad lihtsalt kõik kõike. Ehk kas on võimalik olla ühekorraga ingel ja kelm?

Katariina Tammert on eesti kirjanik. Ta on õppinud Tartu Ülikoolis ajakirjandust ja kommunikatsiooni ning sel alal ka töötanud, kõige pikemalt Estonian Airis ja ajalehes Postimees. Varem on temalt ilmunud armastusromaanid «Lenda minuga» (2013) ja koos Mart Kadastikuga kirjutatud «Paarismäng» (2014).

"Armastus, sõprus ja õnn on need teemad, mis mind kõige rohkem inspireerivad, samuti elus oma tee leidmine, ilu, rõõm, lõbu ja naudingud... Elu helgem pool. Seda kõike leiab ka sellest raamatust, mis samas ei tähenda, et siin tumedamaid toone ei oleks – aga need panevadki kaunimad värvid erksamalt särama!" - Katariina Tammert