Otsi

Kategooriad

Norman Vincent Peale - POSITIIVSE MÕTLEMISE JÕUD - Johannes Esto Ühing 2004

Norman Vincent Peale - POSITIIVSE MÕTLEMISE JÕUD - Johannes Esto Ühing 2004

Norman Vincent Peale - Positiivse mõtlemise jõud - Johannes Esto Ühing 2004

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Norman Vincent Peale
Pealkiri: Positiivse mõtlemise jõud
Kirjastus: Johannes Esto Ühing
Sari: -
Tõlkija: Kersti Skiller
Kujundaja, illustraator: Maarja Roosi
Väljaandmise aeg: 2004
Formaat: ca 15x21 cm, 240 lk., pehme köide
Kaal: ca 340 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Raamat on kantud sügavast murest inimeksistentsi piinade, raskuste ja heitluste vastu. Ta ei kutsu meelerahu saavutama mitte selleks, et antud elu eest kaitstud vaikusesse pageda, vaid et luua sellest energiakeskus, millest saame konstruktiivset isiklikku- ja ühiskondlikku elu ajendavat jôudu. Raamat ôpetab positiivset môtlemist, mis ei ole kuulsuse, rikkuse ja vôimu saavutamise vahendiks, vaid on usupraktikaks, mille abil kaotustest üle saada ning elus olulisi väärtusi luua. See ôpetab karmi, distsipliini nôudvat elulaadi, mis pakub aga suurt rôômu inimesele, kes on võitu saanud iseendast ja ilmas valitsevatest rasketest oludest.

Raamatu eesmärgiks on pakkuda välja meetodeid ning tuua näiteid, mis tôendavad, et ennast ei tule millegi poolt lööduks tunnistada, et te suudate saavutada meelerahu, parema tervise ja energia katkematu juurdevoolu.

Õppides hädasid môtlemisest kôrvaldama, keeldudes neile vaimselt allumast ja suunates vaimujôu läbi oma môtete, vôime kôrgemale tõusta barjääridest, mida tavaliselt ületada ei suudeta.