Otsi

Kategooriad

Markus Vetemaa - TARKADE KIVI JA KANNABINOIDID - Punased Palmid 2017

Markus Vetemaa - TARKADE KIVI JA KANNABINOIDID - Punased Palmid 2017

Markus Vetemaa - Tarkade kivi ja kannabinoidid - Punased Palmid 2017

Rohkem infot


19,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Markus Vetemaa
Pealkiri: Tarkade kivi ja kannabinoidid
Kirjastus: Punased Purjed
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Peeter Paasmaa
Väljaandmise aeg: 2017
Formaat: ca 17x25 cm, 608 lk., kõva köide
Kaal: ca 1450 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Endine sõjaväelane Christian Thoresson, eesti juurtega rootslane, on leidnud tööd ihukaitsjana. Turvata tuleb maaväliste tsivilisatsioonide temaatikat analüüsivat kõrgetasemelist konverentsi. Troopilisse hotelli on saabunud valdkonna tippspetsialistid ja kohal on nii professorid kui kõrged sõjaväelased. Juhtub kummalisi asju ja mingil hetkel hakkab Christianile näima, et varjatult on kohal ka need, kellest konverentsil räägitakse – maavälised olendid ise. Võõras teadvus ja vägi sekkub maiste asjade käiku põhiliselt inimeste mälestusi, tajusid ja tundeelu muutes, mistõttu raamat on rohkem armastus- kui ulmeromaan.

Põnevas, tempokas ja pööreterohkes kulgemises puututakse kokku nii inimpsüühikat muutvate ainete kui nägemustega, mille tekkes mängivad ilmselt rolli olendid, kes Maale saabusid. Tasapisi mõistavad asjaosalised, et nad on pelgalt katseloomad suures eksperimendis, mille lõpptulemusest sõltub palju kogu planeedi jaoks...

Markus Vetemaa kaks varasemat romaani «Ahelikud» ja «Valgelinnu maailm» on auhinnatud 1990. ja 1997. aasta romaanivõistlustel.