Otsi

Kategooriad

VANADE TSIVILISATSIOONIDE FANTASTILINE MAAILM - TEA 2017

VANADE TSIVILISATSIOONIDE FANTASTILINE MAAILM - TEA 2017

Vanade tsivilisatsioonide fantastiline maailm - TEA 2017

Rohkem infot


19,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: -
Pealkiri: Vanade tsivilisatsioonide fantastiline maailm
Kirjastus: TEA
Sari: -
Tõlkija: Karel Allikas, Ivika Arumäe, Eneken Helme, Eve Kork, Maret Nukke ja Ülle Okas
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2017
Formaat: ca 21x27 cm, 496 lk., kõva köide
Kaal: ca 1550 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: «Vanade tsivilisatsioonide fantastiline maailm» on põnev ja hariv teatmeteos. See annab hea ülevaate vanade tsivilisatsioonide kujunemisest, õitsengust ja hääbumisest, samuti nende mõjust tänapäeva maailmale. Lugeja saab jälgida vana maailma arengut ajateljel alates kiviajast kuni vanade tsivilisatsioonide väljakujunemiseni.

Maailma ajaloo mõjukaimad kõrgtsivilisatsioonid leiavad kirjeldamist igas eluvaldkonnas alates igapäevaelust (nt toit, rõivad, kodu, tavad, sportimine) kuni teaduse ja tehnika arenguni (meditsiin, sõjakunst, ehitus, laevandus jne). «Vanade tsivilisatsioonide fantastilises maailmas» leiavad põhjalikku kajastamist religioon (erinevad usundid, rituaalid), kunst, arhitektuur, kirjandus ning muusika- ja teatrielu. Ligi 3000 illustratsiooni ja värvikate näidete kaudu juhitakse meid kaugete sajandite tagustesse erinevatesse maailmadesse ja tuuakse need meile lähedale.

«Vanade tsivilisatsioonide fantastiline maailm» on tõlgitud Inglise kirjastuselt Anness ja ilmub eesti keeles esmatrükis.