Otsi

Kategooriad

ÕPILASE TEADUSE ENTSÜKLOPEEDIA - Varrak 2015

ÕPILASE TEADUSE ENTSÜKLOPEEDIA - Varrak 2015

Õpilase teaduse entsüklopeedia - Varrak 2015

Rohkem infot


24,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: -
Pealkiri: Õpilase teaduse entsüklopeedia
Kirjastus: Varrak
Sari: -
Tõlkija: Kalle Klein ja Piret Frey
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2015
Formaat: ca 23x29 cm, 304 lk., kõva köide
Kaal: ca 1400 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Maailm pulbitseb energiast. See on ilutulestiku paukudes ja võidusõiduauto mürinas. See tõukab planeete ümber Päikese ja aitab puudel taeva poole tõusta. See tekitab maavärinaid, mis pinna meie jalge all lõhki rebivad, ning muusikat, mis meid tantsima tõmbab. Energia on varjatud jõud, millel põhineb kõik – kaasa arvatud elu Maal ja kogu siin toimuv. Kõik, mida sa näed, sisaldab või kasutab energiat. Ja teadus aitab neid energiaid lahti seletada.

Mis toimub tuumareaktori sees? Kuidas kasutavad taimed päikesevalgust, et luua toitaineid? Mis on raadiolaine? «Õpilase teaduse entsüklopeedia» annab vastuse kõigile neile ja veel paljudele teistele küsimustele koos ohtrate faktide ja imeliste piltidega, mis teaduse elulähedaseks muudavad.

Entsüklopeedias on rohkem kui 7500 märksõna, fakti ja arvu ning 2500 värvilist illustratsiooni! Siin käsitletakse kõiki olulisi teemasid, mis on seotud füüsika, keemia ja bioloogiaga, alates plahvatuslikest reaktsioonidest kuni arukate robotiteni. Tähestikulise registri abil leiab kergesti üles soovitud mõisted.

Avasta teaduslike seikluste maailm!