Otsi

Kategooriad

Amy Chua - EMATIIGRI VÕITLUS - Postimehe raamat, Postimees 2021

Amy Chua - EMATIIGRI VÕITLUS - Postimehe raamat, Postimees 2021

Amy Chua - Ematiigri võitlus - Postimehe raamat, Postimees 2021

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Amy Chua
Pealkiri: Ematiigri võitlus
Kirjastus: Postimees
Sari: Postimehe raamat
Tõlkija: Epp Aarelaid
Kujundaja, illustraator: Villu Koskaru
Väljaandmise aeg: 2021
Formaat: ca 16x24 cm, 196 lk., kõva köide
Kaal: ca 450 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Eneseiroonilises võtmes kirjutatud raamat räägib ühe ema loo, kes kasvatas oma kaht tütart Lääne ühiskonnas Aasia mudeli järgi, püüdes tõestada viimase ülemuslikkust. Ta seadis eesmärgid, et neist saaks maailma parimad: treenis ja survestas ning pühendas lastele lõputult aega ja raha. Kuni noorem, viiulivirtuoosist tütar tema vastu lõpuks mässu tõstis.

Kui kaugele saab, tohib või peab minema, et laste eeldusi ja andeid arendada? Etniliste konfliktide ning üleilmastumise eksperdi Amy Chua isiklik ja puudutav raamat on pälvinud nii USAs kui ka Aasias jõulist vastukaja. »«Ematiigri võitlus» on intrigeeriv ja kaasahaarav jutustus laste kasvatamisest nn Aasia ja Lääne kasvatuskultuuride pingeväljal. Kes teab, mis on lapsele kõige parem – kas vanem, laps ise või ümbritsev kogukond?» arutleb raamatu soovitaja Marge Varma, Postimehe haridusportaali toimetaja. «Kas on üldse võimalik valida konkreetne kasvatusviis ja seda järjekindlalt ellu rakendada? See on tähelepanuväärne sissevaade haridusäreva ema igapäevaellu, mis pakub palju mõtteainest ja ärgitab kirglikke arutelusid kindlasti ka Eestis.»

Amy Chua on Yale'i Õiguskooli John M. Duff Jr õppetooli õigusteaduste professor. 2011. aastal valis ajakiri Time ta maailma saja mõjukaima inimese hulka. Chua sulest on ilmunud mitu ülemaailmset tunnustust pälvinud raamatut, millest 2020. aastal tuli «Postimehe raamatu» sarjas välja «Poliitilised hõimud. Grupivaist ja rahvaste saatus».