Otsi

Kategooriad

Jeremy Gutsche - KUIDAS KASUTADA KAOST - Helios 2013

Jeremy Gutsche - KUIDAS KASUTADA KAOST - Helios 2013

Jeremy Gutsche - Kuidas kasutada kaost - Helios 2013

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Jeremy Gutsche
Pealkiri: Kuidas kasutada kaost
Kirjastus: Helios
Sari: -
Tõlkija: Triin Tobber
Kujundaja, illustraator: Mark Melnick
Väljaandmise aeg: 2013
Formaat: ca 17x23 cm, 272 lk., ümbrispaberiga pehme köide
Kaal: ca 800 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: ««Kuidas kasutada kaost» on sütitav lahinguhüüd sellisele loomingulisele, riskantsele mõtlemisele, mis on kõige vajalikum muutuste ja ebakorra ajal. Ebakindlatel aegadel võrsub suurepäraseid võimalusi, kuid ka kaardid segatakse ümber ja reeglid muutuvad. «Kuidas kasutada kaost» on parim ellujäämisjuhis kõigi nende jaoks, kes soovivad maailma muuta. Kas oled tegevjuht üritades pöördepunktist eespool püsida, unistav teismeline, või wannabe teerajaja, see julge juhend on raputus, mida vajad, et kontrollida oma eeldusi, saada inspiratsiooni ja lülitada business-as-usual täiesti tagurpidi. »»

Daniel H. Pink, "A Whole New Mind" ja "Adventures of Johnny Bunko" autor ; Jeremy Gutsche, MBA, CFA, on innovatsiooniekspert, Trend Hunter TV saatejuht, üks Põhja-Ameerika nõutumaid kõnelejaid ja TrendHunter.com asutaja.

Trend Hunter on maailma üks suurim trendijahi ja innovatsiooni võrgustik, mida vaadatakse kuus umbes 10 miljonit korda. Jeremy on meediale pidevaks infoallikaks, alates Economistist ja Financial Timesist kuni Entertainment Tonight ja FOX News programmideni. Guardian on teda kirjeldanud kui «uut tõugu trendikütti» ja MTV sõnul asub ta «cooli eesliinil».