Otsi

Kategooriad

Kimmo Takanen - TUNDELUKUD. VABANE TUNNETE VÕIMUSEST - Varrak 2017

Kimmo Takanen - TUNDELUKUD. VABANE TUNNETE VÕIMUSEST - Varrak 2017

Kimmo Takanen - Tundelukud : Vabane tunnete võimusest - Varrak 2017

Rohkem infot


24,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Kimmo Takanen
Pealkiri: Tundelukud : Vabane tunnete võimusest
Kirjastus: Varrak
Sari: -
Tõlkija: Piret Pääsuke
Kujundaja, illustraator: Päivi Palts
Väljaandmise aeg: 2017
Formaat: ca 14x21 cm, 312 lk., kõva köide
Kaal: ca 420 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: - Kas nõuad endalt üleliia palju?
- Ohverdad oma vajadused?
- Satud inimsuhetes ikka ja jälle raskesse olukorda?

Sa tead, et mingi käitumisviis on sulle kahjulik, kuid sa ei suuda ennast muuta… Need on tundelukud, mis sunnivad meid nõudma iseendalt ülemäära häid sooritusi või vältima väljakutsete vastuvõtmist luhtumise kartuses, nii et me ei jõua iial meelerahuni.

Tundelukk on lapsepõlves ja nooruses õpitud viis tunda, mõtelda ja käituda, kahjulik käitumismall, mida kipume raskes olukorras järjekindlalt kordama ka täiskasvanuna. See raamat aitab sul teadvustada sinu elu piiravaid halbu tundeid ja õpetab uuel moel mõistma mineviku mõju praeguses hetkes.

Raamatus on üksikasjalikud kirjeldused 18 levinuma tundeluku iseloomulike joonte kohta ja testid, millega saab igaüks välja selgitada oma tundelukud ja nende algupära. Skeemiteraapial põhinevate praktiliste harjutuste abil võid aidata endal oma kivistunud käitumismustritest vabaneda ja saada seda, mida sisimas oled alati tegelikult tahtnud.

Kimmo Takanen on üks skeemiteraapia teerajajatest Soomes. Ta peab populaarset netiportaali www.skeematerapia.fi, tegutseb terapeudina ja koolitajana. «Tundelukud» on püsinud raamatuedetabelite tipus ilmumisest saadik.