Otsi

Kategooriad

Daniel J. Siegel - AJUTORM. TEISMELISE AJU JÕUD JA SIHT - Helios 2018

Daniel J. Siegel - AJUTORM. TEISMELISE AJU JÕUD JA SIHT - Helios 2018

Daniel J. Siegel - Ajutorm : Teismelise aju jõud ja siht - Helios 2018

Rohkem infot


19,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Daniel J. Siegel
Pealkiri: Ajutorm : Teismelise aju jõud ja siht
Kirjastus: Helios
Sari: -
Tõlkija: Aet Karolin
Kujundaja, illustraator: Mai Grepp
Väljaandmise aeg: 2018
Formaat: ca 15x23 cm, 306 lk., pehme köide
Kaal: ca 400 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Teejuht tärkava meele mõistmiseks vanuses 12-24.

Tavaliselt räägitakse puberteedist kui hormoonide kontrollimatust möllust, mille vastu aitaks pigem lapsevanemail endil paariks aastaks kõrvaklapid pähe panna.

Doktor Siegeli raamat kummutab arvukad müüdid ja väärarusaamad sellest, mis toimub teismelise organismis ja aitab leida lahendusi, mis viivad koostööni ning pakuvad tuge kummalgi pool põlvkondade rindejoont olijatele.

Kuidas pöörata laste kõige keerulisem arenguperiood võimalikult tulemuslikuks ning mõlemale osapoolele stressivabaks? Esiteks tuleb puberteedist rääkides vaadata senistest arusaamadest sootuks pikemat perioodi ja teiseks ei ole emotsionaalse intensiivsuse, piiride kompamise ja suhtlusringi avardumise aeg kindlasti võrreldav «hulluks minemise» ega «ebaküpsusega», mida enamik vanematest hirmuga ootavad. Aju-uuringutel põhinev murranguline teos avab uksi omavaheliseks suhtluseks ning aitab ära hoida siiani vältimatutena tundunuid põlvkondadevahelisi konflikte.

«Daniel J. Siegel on lastearst, psühhiaater ja teadlane, kes annab praktilisi näpunäiteid ja lootustandvaid juhiseid nii noorukitele kui nende vanematele. Soovitan seda raamatut tungivalt kõigile teismelistele ja neile, kes noortest hoolivad.»
Maire Riis, traumaterapeut, laste ja noorte kriisiprogrammi juht