Otsi

Kategooriad

David A Garvin - OTSUSTE TEGEMINE. ASJATUNDLIKUD LAHENDUSED IGAPÄEVASTELE PROBLEEMIDELE - Taskumentor, Äripäev 2010

David A Garvin - OTSUSTE TEGEMINE. ASJATUNDLIKUD LAHENDUSED IGAPÄEVASTELE PROBLEEMIDELE - Taskumentor, Äripäev 2010

David A Garvin - Otsuste tegemine : Asjatundlikud lahendused igapäevastele probleemidele - Taskumentor, Äripäeva raamat 1, Äripäev 2010

Rohkem infot


5,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: David A Garvin
Pealkiri: Otsuste tegemine : Asjatundlikud lahendused igapäevastele probleemidele
Kirjastus: Äripäev
Sari: Taskumentor, Äripäeva raamat 1
Tõlkija: Ülle Jälle
Kujundaja, illustraator: Maire Pukk
Väljaandmise aeg: 2010
Formaat: ca 13x18 cm, 118 lk., pehme köide
Kaal: ca 120 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Mida suuremad on panused, seda närvilisem on otsuse tegemise protsess. Tarkade otsuste tegemiseks pead sa seda protsessi tundma. Kaheksa efektiivse otsusetegemise sammu mõistmine aitab sellele kaasa.

«Otsuste tegemise« raamatus vaatleb mentor David A. Garvin igat sammu üksikasjalikult – alates eeltööst ja levinumate takistuste äratundmisest kuni alternatiivide tekitamise ja hindamise ning huvigruppideni. Siit leiad ka näpunäiteid, kuidas üldist otsusetegemise protsessi hinnata, et kogemuste kasvades selles osas pidevalt areneda.

Meenuta viimast tähtsat otsust, mille sa pidid töö juures tegema. Sinu otsusest sõltus palju, ent parimat varianti ilmselt ei leitud. Tuli teha kompromisse. Lisaks teadsid sa, et valitud rada mõjutab tõsiselt sinu firmat ja töötajaid. Mida sa otsust tehes tundsid? Pärast? Kas su valik oli õige? Mida suuremad on panused, seda närvilisem on otsuse tegemise protsess.

Tarkade otsuste tegemiseks pead sa seda protsessi lahkama, selle teaduslikumaks muutma. Efektiivse otsusetegemise kaheksa sammu mõistmine aitab sellele kaasa. See raamat vaatleb igat sammu üksikasjalikult – alates eeltööst ja levinumate takistuste äratundmisest kuni alternatiivide tekitamise ja hindamise ning huvigruppideni. Siit leiad ka näpunäiteid, kuidas üldist otsusetegemise protsessi hinnata, et kogemuste kasvades selles osas pidevalt areneda.