Otsi

Kategooriad

Mart Laar - EESTI SUURED ARMASTUSLOOD - Varrak 2017

Mart Laar - EESTI SUURED ARMASTUSLOOD - Varrak 2017

Mart Laar - Eesti suured armastuslood - Varrak 2017

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Mart Laar
Pealkiri: Eesti suured armastuslood
Kirjastus: Varrak
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Päivi Palts
Väljaandmise aeg: 2017
Formaat: ca 17x21 cm, 320 lk., kõva köide
Kaal: ca 750 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Abikaasad arendavad ja vormivad teineteist rohkem kui keegi teine, pannes üksteist püüdma sihte, neid tihti isegi sõnastamata. Vaid abikaasa suudab kodus luua piisava rahu või rahutuse, mis kannustab looma ja pürgima.

Ajaloodoktor ja endine peaminister Mart Laar kirjutab kõige märgilisematest, kaunimatest ja põnevaimatest armastuslugudest Eesti lähiajaloos. Kes on olnud need inimesed rahvuslike suurkujude selja taga? Vahel võib olla lausa raske öelda, kumb abikaasadest on päriselt suurkuju. Teiste seas toob autor lugejateni Jakob ja Eugenie Hurda, Carl Robert ja Julie Jakobsoni, Gustav ja Aino Suitsu, Artur Adsoni ja Marie Underi, Paul ja Maria Kerese, Ernst ja Claire Jaaksoni jpt armastuslood.

On öeldud, et kuulsa mehe tagant tuleb otsida naist. Ent sama kehtib ka kuulsate naiste kohta. Omamoodi tõestust esitatud väitele pakuvadki siia raamatusse kogutud saja abikaasa elulood. Esitatud valik on selgelt subjektiivne ja lähtub samas kättesaadavast materjalist. Armastus kestab üle aja.