Otsi

Kategooriad

James C. Collins ja Jerry I. Porras - LOODUD KESTMA. [MIS MUUDAB TIPPFIRMAD PÜSIVALT EDUKAKS?] - Väike Vanker 2003

James C. Collins ja Jerry I. Porras - LOODUD KESTMA. [MIS MUUDAB TIPPFIRMAD PÜSIVALT EDUKAKS?] - Väike Vanker 2003

James C. Collins ja Jerry I. Porras - Loodud kestma : Perspektiivikate firmade edutoovad tavad : [kaanepealkiri: Mis muudab tippfirmad püsivalt edukaks?] - Väike Vanker 2003

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: James C. Collins ja Jerry I. Porras
Pealkiri: Loodud kestma : Perspektiivikate firmade edutoovad tavad : [kaanepealkiri: Mis muudab tippfirmad püsivalt edukaks?]
Kirjastus: Väike Vanker
Sari: -
Tõlkija: Airi Enge ja Leelo Oja
Kujundaja, illustraator: Anna Lauk ja Kalle Müller
Väljaandmise aeg: 2003
Formaat: ca 17x24 cm, 366 lk., ümbrispaberiga kõva köide
Kaal: ca 650 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Tark ei korda teiste vigu. Veel targem ei kuluta ka energiat sellele, et leiutada vigade vältimise viise, vaid kasutab teiste kogemusi ja juba läbiproovitud, toimivaid meetodeid. Eriti kui ta soovib luua midagi, mis peaks vastu keerulistes olukordades ja muutuvas maailmas ning jääks kestma. Ja seda kõige väiksemast isiklikust ettevõtmisest kuni suurfirma rajamiseni välja.

Sellesse raamatusse on koondatud aastatepikkuse uurimistöö tulemus – sajad näited firmade loomisest ja arenemisest ning nende kujunemisest edukateks ja püsivateks. Näited tõestavad, et hoolimata erinevast strateegiast ja struktuurist vajab ettevõte kestmajäämiseks midagi enamat kui soov raha teha – olemasolu mõtet, mis ei muutu juhtkonna vahetudes ega maailma muutudes. Tegemist ei ole siiski pelgalt äriraamatuga: siin esitatud põhimõtteid saab edukalt kasutada ükskõik millise püsiva inimühenduse loomiseks. On ju dialoog ja ühiste väärtuste ning eesmärkide seadmine oluline ka riigijuhtimises või perekonnas. Küsimused, kuidas pidada vastu kiiresti muutuvas maailmas, kuidas mitte kaotada stiimulit ning mis on olemasolu mõte, on ühtviisi olulised nii isiklikus kui ettevõtte elus.

Nende kaante vahelt leiab põhimõtteid, mis kehtivad igal ajal, igal maal ja iga ettevõtte puhul, olenemata riigikorrast, kliimast, käibivast rahast või uuest juhtimismoest. Ühesõnaga: siin on ajatud, kestvad tarkused, millele rajatud ettevõtted jäävad püsima.