Otsi

Kategooriad

Ben Elton - TAGASI MINEVIKKU - Helios 2015

Ben Elton - TAGASI MINEVIKKU - Helios 2015

Ben Elton - Tagasi minevikku - Helios 2015

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Ben Elton
Pealkiri: Tagasi minevikku
Kirjastus: Helios
Sari: -
Tõlkija: Evi Eiche
Kujundaja, illustraator: Jaak Rüütel ja Jonathan Ring
Väljaandmise aeg: 2015
Formaat: ca 15x21 cm, 384 lk., pehme köide
Kaal: ca 470 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Kui sul oleks üksainus võimalus muuta ajalugu... Kuhu sa läheksid? Mida sa teeksid? Kelle sa tapaksid?

On 1914. aasta 1. juuni. Hugh Stanton, endine sõjaväelane ja kuulus seikleja on sõna otseses mõttes kõige üksildasem inimene maamuna peal. Mitte keegi, keda ta varem tundis ja armastas, pole veel sündinud. Võib-olla ei sünnigi kunagi. Stanton teab, et varsti algab suur ja kohutav sõda. Kollektiivne suitsiidne hullus, mis hävitab Euroopa tsivilisatsiooni ja toob alanud sajandil häda miljonitele. Stanton teab seda, sest tema jaoks on see sajand juba ajalooks saanud. Teda valitakse seda ajalugu muutma. Ta peab sõja ära hoidma. Sõja, mis algab ühest kuulist. Aga kas üks kuul suudab tõesti hävitada kogu sajandi?

Ja kui suudab, kas üks teine kuul saab selle päästa?

- - - - -

Ben Elton on Suurbritannia üks provokatiivsemaid ja haaravamaid kirjanikke. Kuulsustest kliimamuutuseni, esimesest maailmasõjast maailma lõpuni – ta vaatleb oma raamatutes ainulaadse nurga alt meie aja kõige vastuolulisemaid teemasid.

Ta on kirjutanud neliteist bestsellerit, sealhulgas «Stark», «Popcorn», «Inconceivable» (filmina tuntud kui «Maybe Baby», mille ta ise lavastas), «Dead Famous», «High Society» («Kõrgem seltskond», ilmus eesti keeles 2005. aastal), «The First Casualty» ja «Two Brothers».

Ben Eltoni palju auhindu võitnud TV-seriaalid on näiteks «The Young Ones», «Blackadder» (näidatud ka ETV-s) ja «The Thin Blue Line». Tema lavahitid on Olivieri auhinna võitnud «Popcorn» (etendus Ugalas 2002. aastal, lavastaja Ilmar Raag) ja globaalne fenomen «We Will Rock You».