Otsi

Kategooriad

Josh Axe - KETOTOITUMINE - Pegasus 2020

Josh Axe - KETOTOITUMINE - Pegasus 2020

Josh Axe - Ketotoitumine : [30-päevane tegevuskava kaalu kaotamiseks, hormoonide tasakaalustamiseks, ajutegevuse ergastamiseks ja haiguste seljatamiseks] - Pegasus 2020

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Josh Axe
Pealkiri: Ketotoitumine : [30-päevane tegevuskava kaalu kaotamiseks, hormoonide tasakaalustamiseks, ajutegevuse ergastamiseks ja haiguste seljatamiseks]
Kirjastus: Pegasus
Sari: -
Tõlkija: Janar Sarapu
Kujundaja, illustraator: Mai Grepp
Väljaandmise aeg: 2020
Formaat: ca 18x24 cm, 330 lk., pehme köide
Kaal: ca 750 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Ketogeenne toitumine on maailmas kõige kiiremini populaarsust koguv toitumismeetod. Ja seda põhjusega, sest kui ketotoitumise põhimõtteid õigesti rakendada, on see suurepärane moodus, kuidas põletada rasva, pärssida põletikku ja tasakaalustada organismis hormoonide tootmist, aidates kehal vabaneda ka paljudest kroonilistest haigustest. Kahjuks pole inimesed pahatihti teadlikud nii mõnestki ketotoitumise võtmefaktorist, mis aitavad tagada pikaajalise tulemuse.

Raamatus «Ketotoitumine» teeb dr Josh Axe asjad selgeks, pakkudes põhjalikku ja järkjärgulist juhendit elukestva hea tervise saavutamiseks. Ta tutvustab viit erinevat ketogeense toitumise kava ja selgitab, miks on oluline valida just enda kehale ja elustiilile sobilik viis.

«Ketotoitumine» on ainus täielik teemakäsitlus, mis peale lihtsasti arusaadavate teaduslike selgituste sisaldab ka retsepte ja treeningkavasid.

Dr Josh Axe on kiropraktik, loodusliku meditsiini arst ja toitumisteadlane, kelle töö ja kirg on panna inimesed tervislikult sööma ja elama. Tema käe all on abi saanud tuhanded mitmesuguste tervisehädade ja haigustega kimpus olnud inimesed. Samuti nõustab ta päevast päeva professionaalseid sportlaseid. 2008. aastal asutas Axe Nashville'is funktsionaalmeditsiini keskuse, millest on saanud kogu maailma üks hinnatumaid kliinikuid. Ta on välja andnud mitu tervise- ja toitumisteemalist raamatut.