Otsi

Kategooriad

Heidi Raba - LILI REMMA JA UNEHIILIJA. TEINE RAAMAT - Kentaur 2012

Heidi Raba - LILI REMMA JA UNEHIILIJA. TEINE RAAMAT - Kentaur 2012

Heidi Raba - Lili Remma ja unehiilija : Teine raamat - Kentaur 2012

Rohkem infot


19,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Heidi Raba
Pealkiri: Lili Remma ja unehiilija : Teine raamat
Kirjastus: Kentaur
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Lea Sõmer
Väljaandmise aeg: 2012
Formaat: ca 18x22 cm, 404 lk., kõva köide
Kaal: ca 560 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Emand Morga hukkumise läbi sai Lili Remmast rubiinpunase kivi – maailmadevahelisi väravaid avava võtme – uus omanik. Ta teab, et erakordset väge omavat võtit ihaldatakse kõigis maailmades, kuid ei tea, et ta elu on ohus juba praegu. Sündmused saavad tormilise hoo, kui ohtlik unehiilija tuleb Lili maailma kindla plaaniga saada võti enda valdusesse. Tüdruku suurimaks toeks osutuvad ustavad sõbrad Anni Loore, Aleks Arunurm ning Lili südame pärast võitlevad Tom Rannula ja Rivo Norman.

Noorte tee ristub Ollis Rossiga, fanaatilise taimeteadlase ja leiutajaga, kelle kodust saab unehiilija eest põgenejate jaoks varjupaik. Kes on ragistajad, mida tähendab Kinkeral, mis väge omab Ollis Rossi sibulheinast rohumatt ja millise kohutava tõe mees Lilile legen­di jutustades avaldab – sellest kõigest Lili Remma seikluste teises raamatus.

- - - - -

Heidi Raba endast: olen sündinud 1971. aastal ning elan Viljandimaal Sürgaveres. Olen kahe lapse ema, peres kasvavad poeg ja tütar. Pean lugu rahvatantsust ja luulest ning olen ka ise luulet kirjutanud. Minu sulest on ilmunud luulekogud «Teine fookus» (2005) ja «Sügaval ees» (2009). Tunnen ennast imehästi, kui saan sõrmed mulda pista ja toimetada koduaia lilleilu keskel.