Otsi

Kategooriad

Sylvia Day - PEEGELDUS - Crossfire 2, Helios 2014

Sylvia Day - PEEGELDUS - Crossfire 2, Helios 2014

Sylvia Day - Teineteise kütkeis - Crossfire 2, Helios 2014

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Sylvia Day
Pealkiri: Peegeldus
Kirjastus: Helios
Sari: Crossfire, teine raamat
Tõlkija: Evi Eiche
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2014
Formaat: ca 15x22 cm, 312 lk., kõva köide
Kaal: ca 480 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Kirglikult oodatud Crossfire seeria teises osas jätkub esimeses osas «Alasti» pooleli jäänud Eva ja Gideoni sensuaalne lugu!

Gideon Cross. Pealtäha ilus ja veatu, kuid sisemiselt katki ja piinatud. Ta oli minu jaoks nagu kiirgavalt kuum leek, mis kutsus mind naudingute tumedasse maailma. Ma ei suutnud, ega tahtnudki eemale hoida. Tema oli minu sõltuvus... minu kirg... alati minu.Minu minevik oli sama vägivaldne kui temal. Meist ei oleks kunagi asja saanud. See kõik oli liiga raske, liiga piinav... väljaarvatud need hetked, kus kõik oli täiuslik. Need hetked, kus meeletu iha ja armastus üksteise järele viisid meid kirjeldamatu hulluseni.Meid sidus vajadus ja sõltuvus üksteisest, mis viis kibemagusa kireni.

Sylvia Day on nii New York Times'i kui ka rahvusvaheliste menukite edetabeli esikohti hoidev autor. Tema enam kui tosinkond auhindu pälvinud romaani on müügil 39-s riigis. Tänu laiale austajaskonnale on ta juba neljateistkümnes riigis müügiedetabelite tipus olev autor. Tema raamatuid on trükitud miljoneid. Sylvia Day on Goodreads Choice Awards'i poolt valitud parima autori auhinnasaajate nimekirja ja tema töid on kiidetud kui Amazoni aasta parimaid romance kategoorias. Ta on võitnud RT Books Reviews kriitikute valikauhinna ja lisaks on ta kahel korral nimetatud Romance Writers of America väärika RITA auhinna kandidaadiks. Sylvia Day on RITA president – ühing, kuhu kuulub üle 10 000 kirjaniku. Tema värskeim allkiri kaunistab ajakirja Cosmopolitan ja Harlequin'i kirjastusega sõlmitud lepingut, tänu millele ilmub veel selle aasta sees uus seeria Cosmo Red Hot Reads'i alt.