Otsi

Kategooriad

Osho - HINGEPALSAM - Pilgrim 2010

Osho - HINGEPALSAM - Pilgrim 2010

Osho - Hingepalsam - Pilgrim 2010

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Osho
Pealkiri: Hingepalsam
Kirjastus: Pilgrim
Sari: -
Tõlkija: Hasso Krull ja Carolina Pihelgas
Kujundaja, illustraator: Ivi Piibeleht
Väljaandmise aeg: 2010
Formaat: ca 13x19 cm, 240 lk., pehme köide
Kaal: ca 260 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Põhjalik kogumik meditatsioonidest, lõdvestustehnikatest ning füüsilist ja vaimset heaolu ning teadlikkust arendavatest harjutustest. Käepärases formaadis «Hingepalsam» käsitleb alljärgnevaid olulisi teemasid:

- vabanemine stressist ja füüsilistest pingetest
- enesekindluse suurendamine
- emotsionaalse ja füüsilise elujõu tugevdamine
- meeleolukõikumised
- seksuaalsus
- toitumine

Osho «Hingepalsam» pakub holistilisi ravimeetodeid erinevatele tervisehädadele. Iga peatükk algab mõne emotsionaalse või füüsilise tervisehäda kirjelduse ja diagnoosiga, millele järgneb rida retsepte. Ravimeetodite hulka kuuluvad venitamistehnikad, meditatsioonid, naeru- ja hingamisharjutused, häälitsemised, visualiseerimised, üminad ja massaažid, mis peaksid aitama erinevate hädade puhul alates küüntenärimisest kuni unetuse ja depressioonini välja.

Lisaks ravivõtetele annavad raamatule vürtsi Osho luulelised, humoorikad ja valgustavad kommentaarid, mis näitavad kätte suuna, kuidas oma vaimu ja kehaga rahujalale saada. See raamat on lausa kohustuslik neile juba kogenud lugejatele, kellel on vajadus kestva holistilise inspiratsiooni järele, või ka neile, kes on alles oma otsingute tee alguses ning vajavad juhatust, kuidas elada tervislikku, pingevaba ja spontaansest rõõmust tulvil elu.