Otsi

Kategooriad

Osho - INTUITSIOON. LOOGIKAVÄLINE TUNNETUS - Pilgrim 2009

Osho - INTUITSIOON. LOOGIKAVÄLINE TUNNETUS - Pilgrim 2009

Osho - Intuitsioon : Loogikaväline tunnetus - Pilgrim 2009

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Osho
Pealkiri: Intuitsioon : Loogikaväline tunnetus
Kirjastus: Pilgrim
Sari: -
Tõlkija: Hasso Krull ja Carolina Pihelgas
Kujundaja, illustraator: Ivi Piibeleht
Väljaandmise aeg: 2009
Formaat: ca 13x19 cm, 240 lk., pehme köide
Kaal: ca 260 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Osho «Intuitsioon» pakub säravaid arutlusi ja mõistulugusid, et leiaksime üles kaasasündinud intuitsiooni ja seda täies mahus kasutaksime. Selles raamatus räägib Osho, milline vahe on intellektuaalsel, loogilisel vaimul ja intuitsioonil, mis aitab meil ümbritsevat tõeliselt kogeda. Loogiline vaim hindab reaalsust pealispindselt, teadmiste alusel, intuitsioon aga aitab mõista selle tegelikku olemust.

Igal inimesel on loomupärast, kaasasündinud intuitsiooni, kuid kasvatus, haridus ja sotsiaalne keskkond suruvad selle maha. Me surume maha nii instinktid kui ka intuitsiooni, me ei kasuta neid enesearenguks ega kasvamiseks.

Osho räägib intuitiivsuse olemusest ja kuidas seda eneses ära tunda. Ta õpetab eristama intuitiivset kaemust soovkujutelmadest ning elama intuitiivselt nüüd ja praegu, mitte minevikukogemuste ja tulevikukujutelmade pettelooris, mis põhjustavad segadust ja panevad meid tegema valesid otsuseid.

Osho on 20. sajandi tuntumaid ja väljakutsuvamaid vaimseid õpetajaid. Alates 1970. aastatest hakkasid tema vastu huvi tundma Lääne noored inimesed, kes tahtsid teada, mis on meditatsioon, ja soovisid ennast ümber kujundada. Osho surmast on varsti möödumas kakskümmend aastat, kuid tema õpetuse mõju laieneb jätkuvalt, jõudes peaaegu kõikides maades inimesteni, kes tahavad asuda sisemisele otsingule.