Otsi

Kategooriad

Ada Muir - PÄIKESEMÄRKIDE RAVIMTAIMED JA TERVISETOIDUD - Esoteerikasari, Sinisukk 2003

Ada Muir - PÄIKESEMÄRKIDE RAVIMTAIMED JA TERVISETOIDUD - Esoteerikasari, Sinisukk 2003

Ada Muir - Päikesemärkide ravimtaimed ja tervisetoidud - Esoteerikasari, Sinisukk 2003

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Ada Muir
Pealkiri: Päikesemärkide ravimtaimed ja tervisetoidud
Kirjastus: Sinisukk
Sari: Esoteerikasari
Tõlkija: Riinu Hallorav
Kujundaja, illustraator: Kaie Karolin
Väljaandmise aeg: 2003
Formaat: ca 14x20 cm, 176 lk., pehme köide
Kaal: ca 200 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Käesolev väljaanne ühendab endas kaht iidseimat traditsiooni - taimetarkust ja astroloogiat - nende kummagi tänapäevasel kujul. Taimeriik on kogu elu alus, sealt saame eluks vajalikud ained ja leiame - nagu vanaaja taimetargad tõestasid - rohtu iga haiguse vastu. Taimepreparaadid on kõigis kultuurides vanimad arstirohud ja on jäänud ka tänapäeva farmaatsias suurema osa ravimite toimeaineteks. Alates Brasiilia vihmametsadest kuni Arktika kaljusamblikeni pakub loodus rikkalikku valikut taimsetest eluvormidest.

Astroloogia on meie vanim süsteem isikliku ja ühiskondliku elu mõistmiseks ning korraldamiseks. Seepärast on kogutud palju teadmisi ka inimese tervist mõjutavate astroloogiliste tegurite kohta. Muistsed tohtrid vaatasid patsiendi diagnoosi määramiseks, haiguse ravimiseks ja tervisliku eluviisi kohta juhendite andmiseks ka tema horoskoopi.

Alles inimajaloo uusimal perioodil oleme sulgenud silmad traditsiooniliste teadmiste ees ja ei mõista enam ei haiguste astroloogilisi tegureid ega taimede tervistavat jõudu. Inimesed on hakanud taimi pidama ainult maitseaineteks, eirates mitte üksnes nende meditsiinilist väärtust, vaid ka seda, et nad võimendavad mitmesuguste toitude toiteväärtust.

Ada Muir oli Kanada astroloog ja üks esimesi, kes hakkas uurima looduslikke ravimisviise ning seoseid tervise ja päikesemärkide vahel.