Otsi

Kategooriad

Judy Blume - SUVEÕED - Amor 2002

Judy Blume - SUVEÕED - Amor 2002

Judy Blume - Suveõed - Amor 2002

Rohkem infot


6,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Judy Blume
Pealkiri: Suveõed
Kirjastus: Amor
Sari: -
Tõlkija: Hels Hinrikson
Kujundaja, illustraator: Nonparell
Väljaandmise aeg: 2002
Formaat: ca 12x18 cm, 392 lk., kõva köide
Kaal: ca 320 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Kui Victoria Leonard vastab oma Manhattani kontoris telefonile, kostab sealt ta suureks üllatuseks Caitlini hääl. Caitlini uudised vapustavad teda ning ta rändab mõtetes minevikku -- tagasi hetke, mil ta esimest korda Caitlin Somersiga kohtus, tagasi nende pika ja keerulise sõpruse juhuslike reetmiste ning sosistatud ülestunnistuste juurde, tagasi nõiduslikule saarele, kus kahest sõbrannast said suveõed.

Caitlin võlus Vixi otsekohe, viies ta vabameelse Somersi perekonna rüppe, privileegide, seikluste ja seksuaalsuse maailma. Victoria side nendega muudab ta suhteid oma pärisperega ning avab uksed võimalustele, millest ta polnud julgenud unistadagi. Seda suveni, mil ta armub kirglikult. Siis, üheainsa purustava hetkega kuuvalgusega üle kallatud Vineyardi rannal, muutub kõik ja paljastab nende ebatavalise sõpruse varjukülje, mis kummitab Caitlinit ja Vixi veel aastaid.

«Suveõed» on raamat, kus uuritakse köitvalt valikuid, mis vormivad meie elu, sõprussuhteid ja armastust, peresid, kuhu me sünnime ning neid, mida püüame läbi raskuste luua.