Otsi

Kategooriad

Harla Coben - LUBA MULLE - Rahvusvaheline bestseller, Ersen 2006

Harla Coben - LUBA MULLE - Rahvusvaheline bestseller, Ersen 2006

Harlan Coben - Luba mulle - Rahvusvaheline bestseller, Ersen 2006

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Harlan Coben
Pealkiri: Luba mulle
Kirjastus: Ersen
Sari: Rahvusvaheline bestseller
Tõlkija: Leelo Kaskmann
Kujundaja, illustraator: Reet Helm
Väljaandmise aeg: 2006
Formaat: ca 16x22 cm, 414 lk., ümbrispaberiga kõva köide
Kaal: ca 780 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Meelelahutustegelaste agendina töötav Myron Bolitar mängis viimati superkangelast kuus aastat tagasi. Selle aja jooksul pole ta kellelegi andnud ainsatki hoopi. Ta pole hoidnud käes relva, rääkimata tulistamisest.

Aga see kõik muutub... tänu antud lubadusele.

Kooliaasta on peaaegu läbi. Murelikud pered ootavad teateid ülikoolidesse sissesaamisest. Viimastel ülipingelistel kuudel teevad mõned noorukid tavapärase ja hädaohtliku vea, istudes purjuspäi autorooli. Aga Myron on otsustanud kaitsta sõprade lapsi ja sunnib kaht tütarlast andma talle sõna: kui nad satuvad hätta ja kardavad vanematele helistada, siis peavad nad helistama talle.

Mitu päeva hiljem helistataksegi talle kell kaks öösel ja Myron võtab ühe tütarlastest Manhattani kesklinnast peale ning viib ta ühte New Jersey umbtänavasse, kus tüdruku sõnul elab ta sõbratar. Järgmisel päeval avastavad vanemad, et tüdruk on kadunud ja Myron oli viimane, kes teda nägi. Meelt heites tormab Myron täitma heade kavatsustega antud, kuid õudusunenäoks muutunud lubadust, enne kui tüdruk igaveseks kaob. Kuid Myroni minevik ei lase ennast niisama lihtsalt maha matta, sest tüli ja pahandus on alati ta kannul käinud ja armastatud inimesed seetõttu kannatanud.

Kui Myronil on mingi lootusekübe päästa noore tüdruku elu, peab ta lõplikult otsustama, kes ta on ja mida ta elus tähtsaks peab...