Otsi

Kategooriad

Mark Bego - TINA TURNER. KÕIKI REEGLEID RIKKUDES - Kunst 2015

Mark Bego - TINA TURNER. KÕIKI REEGLEID RIKKUDES - Kunst 2015

Mark Bego - Tina Turner : Kõiki reegleid rikkudes - Kunst 2015

Rohkem infot


24,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Mark Bego
Pealkiri: Tina Turner : Kõiki reegleid rikkudes
Kirjastus: Kunst
Sari: -
Tõlkija: Triin van Doorslaer
Kujundaja, illustraator: Jan Garshnek
Väljaandmise aeg: 2015
Formaat: ca 18x25 cm, 208 lk. + 16 lk. fototahvleid, kõva köide
Kaal: ca 610 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Tina Turner on olnud muusikaäris juba üle 50 aasta. Maailma üks tuntuim soul- ja rokklaulja on lummanud oma fänne kaasahaaravate lavaesinemiste ning omapärase lauluhäälega. Esimene kuulsus saabus Tinale, sünninimega Anna Mae Bullockile, 1960. aastatel. Lauljakarjääri alustas ta koos Ike Turneriga, kellega oli hiljem ka abielus. Ja ehkki Ike aitas Tina muusikaärisse, kannatas naine hiljem aastaid vägivaldse ja uimastisõltlasest Ike'i terrori all. Ühel päeval sai Tinal sellest villand, ta lahkus ja 1980. aastatel tegi ta tõeliselt uskumatu comeback'i soololauljana.

2008. aastal otsustas 69-aastane Tina Turner veel kord kontsertturneele minna ja nii toimuski «Tina!: 50th Anniversary Tour». Kõrgetel kontsadel, endiselt seksapiilne ja kütkestav diiva tegi nii mõnelegi nooremale lauljatarile silmad ette!

Miljonid fännid armastavad ja austavad Tina Turnerit, tema muusikat ning erilist lauluhäält. Kuid lisaks on Tina ka elurõõmus, avatud ja lihtne, võludes ära igaühe, kes teda laval kuuleb ja näeb.