Otsi

Kategooriad

Tatjana Muravskaja - BEATRICE. VÕÕRAS - Tänapäev 2001

Tatjana Muravskaja - BEATRICE. VÕÕRAS - Tänapäev 2001

Tatjana Muravskaja - Beatrice. Võõras - Tänapäev 2001

Rohkem infot


7,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Tatjana Muravskaja
Pealkiri: Beatrice. Võõras
Kirjastus: Tänapäev
Sari: -
Tõlkija: Mae Taal
Kujundaja, illustraator: Tõnu Kaalep
Väljaandmise aeg: 2001
Formaat: ca 11x14 cm, 288 lk., pehme köide
Kaal: ca 170 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Portreeraamat Beatrice'ist, ühest meie viimaste aegade kõnelduimast modellist, mis annab sisevaate nii maailmast tema sees ja ümber, kui ka modellikarussellist ja selles ringlevaist inimestest laiemalt.

«Küsin endalt, mis tuleb pähe, missugused sõnad on valmis huultelt pudenema, kui püüan Beatrice kuju taas silme ette manada. Need on mõned assotsiatiivsed mõisted: fantastika, muinasjutt, vodka, videvik, number 13, läbi paistvad huuled, üksik pärliga sõrmus ja väike lohuke paremas põses.

Kõik oli imeline! Ja see määrang iseloomustab küllalt täpselt kõike, mis sündis minuga selles kodus. Beatrice kodus. Mina muudkui kirjutasin. Kella kümnest õhtul kella kuueni hommikul, turgutades end kohviga. Beatrice vaatas, tõmbas nimesid maha ja küsis aina uusi tekste.

Samal ajal hakkasime rääkima moest, sellest, millest Beatrice jutustas köögis võileibu süües, värvides end vannitoas, kõrges magamisvoodis. Nüüd õppisime juba mobiiltelefone välja lülitama ja kella vaatama. Mõnikord, pärast südaööd, olles kööki üle kolinud, lõi ta lahti külmutuskapi ja tõi välkkiirelt lagedale valge vee, minu jaoks apelsinimahla ning segas punast kalamarja hapukoorega. Mina unustasin kogu aeg diktofoni sisse lülitada. Kuidas määratleda selgeid piire?» Tatjana Muravskaja