Otsi

Kategooriad

Michael Wolff - TULI JA RAEV. ELU TRUMPI VALGES MAJAS - Äripäev 2018

Michael Wolff - TULI JA RAEV. ELU TRUMPI VALGES MAJAS - Äripäev 2018

Michael Wolff - Tuli ja raev : Elu Trumpi Valges Majas - Äripäev 2018

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Michael Wolff
Pealkiri: Tuli ja raev : Elu Trumpi Valges Majas
Kirjastus: Äripäev
Sari: -
Tõlkija: Aet Süvari
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2018
Formaat: ca 16x22 cm, 382 lk., kõva köide
Kaal: ca 580 g
Seisukord: väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Michael Wolff, kellel on olnud erakordne ligipääs presidendi tagatubadesse, paljastab oma raamatus, mis on toimunud meie aja kõige vastuolulisema presidendi meeskonnas kulisside taga.

Sellest ajast saadik, kui Donald Trump vannutati ametisse USA 45. presidendina, on see riik – ja kogu maailm – olnud tunnistajaks tormilistele, metsikutele ja täiesti jahmatavatele sündmustele, mis peegeldavad juhiks valitud mehe muutlikkust ja raevukust. See haarav ja paljastav ülevaade pakub rikkalikult uusi nüansse, mis kirjeldavad valitsuskabinetis valitsevat kaost. Mida president Trumpi meeskond temast tegelikult arvab? Mis pani Trumpi väitma, et Obama kuulab tema kõnelusi pealt? Miks FBI direktor James Comey tegelikult vallandati? Mis on Trumpiga suhtlemise saladus?

Mitte iialgi ajaloos pole president ameeriklasi niivõrd kahte lehte löönud. Kaasahaaravalt ja värskendavalt annab Michael Wolffi raamat meile edasi, kuidas ja miks on Donald Trumpist saanud ebakõlade ja lammutamise musterkuju.

Raamat ilmus USAs 5. jaanuaril 2018 ja saavutas kohe tohutu menu, esimese nädalaga müüdi raamatut üle 2 miljoni eksemplari ja see vallutas edetabelite tipu. Valge Maja mõistis raamatu hukka, nimetades selles esitatud väiteid eksitavaks ja valeks. Raamatut püüti ka müügilt kõrvaldada, kuid see ei õnnestunud.