Otsi

Kategooriad

Mads Peder Nordbo - NAHATA TÜDRUK - Varrak 2018

Mads Peder Nordbo - NAHATA TÜDRUK - Varrak 2018

Mads Peder Nordbo - Nahata tüdruk - Varrak 2018

Rohkem infot


12,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Mads Peder Nordbo
Pealkiri: Nahata tüdruk
Kirjastus: Varrak
Sari: -
Tõlkija: Astrid Madsen
Kujundaja, illustraator: Britt Urbla Keller
Väljaandmise aeg: 2018
Formaat: ca 14x21 cm, 400 lk., pehme köide
Kaal: ca 300 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Matthew Cave on 20. eluaastates Taani ajakirjanik. Ta on kaotanud elu mõtte pärast seda, kui tema kallim ja veel sündimata tütar liiklusõnnetuses surma said.

Põgenemine tõelisuse eest viib ta Gröönimaa pealinna Nuuki, kus ta ameeriklasest isa 20 aastat tagasi Thule lennuväebaasist viimase postkaardi saatis ja seejärel kadus.

Matthew saadetakse igijää serval päevavalgele tulnud muumiat uurima, kes arvatakse olevat esimene taoline leid tervel Põhjamaal. See võib kujuneda ülemaailmseks sensatsiooniks ja väike Arktika kogukond on pinevil. Pääseb valla kaos, kui muumia kaob ja teda valvanud politseinik leitakse lõhkilõigatuna, sisikond välja rebitud. Matthew pääseb ligi informatsioonile nelja samasuguse mõrvajuhtumi kohta 1973. aastast, mis olid omakorda seotud kahe 11-aastase tüdruku jäljetu kadumisega.

Kaks paralleelset mõrvamüsteeriumi sulanduvad üheks ja Matthew hakkab mõlemat ise uurima. Ta saab usaldada vaid ühte noort grööni naist, kes 14-aastaselt oma isa tappis, ta lõhki lõikas ja sisikonna eemaldas. Naise nahk on kaetud tätoveeringutega. Ta kannatas lapsena väärkohtlemise all, kuid on sitke ja tugev nagu mäed Nuuki ümber.

Raamat «Nahata tüdruk» on pälvinud suurt tähelepanu. See on ilmunud juba rohkem kui 16 riigis.