Otsi

Kategooriad

Lee Child - ÜKS LASK - Jack Reacher, Varrak 2013

Lee Child - ÜKS LASK - Jack Reacher, Varrak 2013

Lee Child - Üks lask - Jack Reacher, Varrak 2013

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Lee Child
Pealkiri: Üks lask
Kirjastus: Varrak
Sari: Jack Reacher
Tõlkija: Lauri Saaber
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2013
Formaat: ca 13x20 cm, 368 lk., pehme köide
Kaal: ca 360 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Kuus lasku. Viis laipa. Hirmu küüsi paisatud sisemaalinn. Politseinikud lahendavad aga kuriteo mõne tunniga, tegu on algusest peale selge juhtumiga. Asja juures on ainult üks komistuskivi.

Kahtlusalune ütleb: «Te võtsite kinni vale mehe.» Ja siis: «Võtke ühendust Reacheriga». Ja endine sõjaväepolitseinik Jack Reacher tuleb tõesti. Ta tunneb tabatud tulistajat – see on väljaõppinud snaiper, kes poleks mingil juhul märgist mööda lasknud. Reacher on kindel, et siin miski ei klapi – ning varsti ei jää algusest peale selgest lahendusest midagi järele. Nüüd töötab Reacher koos ilusa noore advokaadiga ning läheneb nähtamatule vaenlasele, kes selle juhtumi niite tõmbab. Reacher teab, et ükski vastane ei ole teisega sarnane. Seekordne on tulnud sisemaale omaenda põrgust. Ja Reacher teab, et tema võitmiseks on vaja astuda talle vastu samaväärse halastamatuse ja kavalusega – ning siis temast laskhaaval jagu saada.

Raamatu baasil on valminud detsembri lõpus ka Eesti kinodes linastunud Oscari-võitja Christopher McQuarrie film «Jack Reacher», Tom Cruisega peaosas.