Otsi

Kategooriad

Mihkel Ulman - TEATRIFANTOOM - Ohtlik lend 06, Elmatar 2010

Mihkel Ulman - TEATRIFANTOOM - Ohtlik lend 06, Elmatar 2010

Mihkel Ulman - Teatrifantoom - Ohtlik lend 06, Elmatar 2010

Rohkem infot


3,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Mihkel Ulman
Pealkiri: Teatrifantoom
Kirjastus: Elmatar
Sari: Ohtlik lend, 06
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Peeter Paasmäe
Väljaandmise aeg: 2010
Formaat: ca 11x17 cm, 176 lk. pehme köide
Kaal: ca 120 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Seekord minnakse teatrisse vaatama etendust «Preili Julie». Ka Vistrik ja Rita on kohale kutsutud, kuid mitte just kultuurisündmusest osa saama. Peagi aga tundub, et keerulised inimsuhted ja üleloomulikud nähtused ei piirdu ainult lavaga...

- - - - -

MIHKEL ULMAN on mitmekülgne autor, kes on katsetanud väga erinevates žanrites. kirjutamist alustas ta näidenditega, millest nüüdseks on kümne jagu ka lavalaudadele jõudnud, lisaks on ilmunud tema sulest lasteraamatuid («Võlur taskust», «Nukkude teater»). 2006 aastal telliti Mihklilt käsikiri krimiseriaalile, millest sündis praeguseks juba klassikaks muutunud «Ohtlik lend». See komöödiasugemetega krimiseriaal, kus peaosas unustamatu uurijatepaar Västrik-Leidpalu, leidis kiiresti tee rahva südamesse ja sellele oodatakse palavalt järge. Stsenaariumit aitasid kirjutada Livia Ulman ja Andris Feldmanis. Romaniseeringu autor on Kati Murdmaa.

Viimasel ajal on Ulman pühendanud end tele-ja filmistsenaariumite loomisele, olles selles vallas üks viljakamaid ja tuntumaid Eesti stsenariste. Nimetagem mõned tema stsenaariumite alusel loodud filmid: «Tuulepealne maa», «Detsembrikuumus», «Pangarööv» ja «Kättemaksukontor».