Otsi

Kategooriad

Jonathan Franzen - PUHTUS - Moodne aeg, Varrak 2017

Jonathan Franzen - PUHTUS - Moodne aeg, Varrak 2017

Jonathan Franzen - Puhtus - Moodne aeg, Varrak 2017

Rohkem infot


19,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Jonathan Franzen
Pealkiri: Puhtus
Kirjastus: Varrak
Sari: Moodne aeg
Tõlkija: Riina Jesmin
Kujundaja, illustraator: Maris Kaskmann
Väljaandmise aeg: 2017
Formaat: ca 15x21 cm, 680 lk., kõva köide
Kaal: ca 920 g
Seisukord: väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Pip Tyler ei tea, kes ta on. Ta teab, et tema pärisnimi on Purity, et tal on 130 000 dollarit õppelaenuvõlga, et ta elab Oaklandis ühes majas koos anarhistidega ja et tema suhted emaga – ainsa sugulasega – on ohtlikud. Tal pole aga aimugi, kes on ta isa ja miks ta ema elab erakuna väljamõeldud nime all.

Põgus kohtumine sakslannast rahupooldajaga viib Pipi Lõuna-Ameerikasse Päikesevalguse Projekti nimelisse organisatsiooni, mis kaupleb kogu maailma saladustega, nende seas, nagu Pip loodab, ka tema päritolu. Päikesevalguse Projekti algatajaks on Andreas Wolf, karismaatiline provokaator, kes sai kuulsaks Berliini müüri langemisele järgnenud kaoses.

USA ühe silmapaistvama nüüdiskirjaniku Jonathan Franzeni romaan «Puhtus» on lugu nooruslikust idealismist, äärmisest truudusest ja mõrvast. Romaanide «Parandused» («The Corrections») ja «Vabadus» («Freedom») autor on välja mõelnud ilmekate ja omapäraste tegelaste maailma ning järgib nende põimuvaid radu läbi maastike, mis on niisama tänapäevased nagu kõikjalviibiv internet ja niisama iidsed nagu sugupoolte sõda. Pulitzeri kirjandusauhinna nominendi ja USA rahvusliku kirjandusauhinna laureaadi Jonathan Franzeni «Puhtus» paistab silma söakuse ja läbinägelikkusega.


Ostukorv  

(tühi)