Otsi

Kategooriad

Audrey Deane - MAAILMA SUPERTOIDUAINETE PRAKTILINE ENTSÜKLOPEEDIA - TEA 2013

Audrey Deane - MAAILMA SUPERTOIDUAINETE PRAKTILINE ENTSÜKLOPEEDIA - TEA 2013

Audrey Deane - Maailma supertoiduainete praktiline entsüklopeedia : Suurima väega ehk maailma mõjuvõimsaimad toiduained sõnas ja pildis - TEA 2013

Rohkem infot


24,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Audrey Deane
Pealkiri: Maailma supertoiduainete praktiline entsüklopeedia : Suurima väega ehk maailma mõjuvõimsaimad toiduained sõnas ja pildis
Kirjastus: TEA
Sari: -
Tõlkija: Tiina Kanarbik, Riina Lõhmus, Margit Rebane-Pent ja Inna Urm
Kujundaja, illustraator: Kalev Tomingas
Väljaandmise aeg: 2013
Formaat: ca 23x31 cm, 256 lk., kõva köide
Kaal: ca 1600 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Suurima väega ehk maailma mõjuvõimsaimad toiduained sõnas ja pildis

+ 150 tervisliku toidu retsepti supertoiduainetest koos täpsete töövõtete ja illustratsioonidega - energia saamiseks, kehakaalu vähendamiseks, hea vormi ja vitaalsuse säilitamiseks.

Mis on need imelise mõjuga toiduained, mis annavad meile energia ja tervise, uuendavad meie rakke ja hoiavad meie keha noorena? Milline toiduaine annab meile laitmatu mälu, milline terava silmanägemise, milline sileda naha, läikivad paksud juuksed ja terved hambad? Millised toiduained teevad meid haiguste suhtes vastupidavaks ja parandavad meie immuunsüsteemi? Millised toiduained annavad meile vitaalsuse igaks eluetapiks? Neile ja sadadele muudele küsimustele annab vastuse inimkonna pikal ajalool ja paljudel uuringutel põhinev tänapäevane teatmeteos, mis räägib maailma supertoiduainetest, s. t. neist toiduainetest, millel on erilised, väga mõjusad omadused.

Me saame täielikult muuta iseenese ja oma lähedaste elukvaliteeti, kui õpime tundma ja iga päev kasutama inimkonnale teadaolevaid kõige suurema väega toiduaineid – maailma supertoiduaineid. Osa neist on meil Eestiski lausa käeulatuses, nt vaarikad, mustikad ja punapeet. Osa on pärit kaugetest maadest (nt goji-marjad ja edamame-oad), kuid need on tänapäeval meile samuti kättesaadavad, kui me vaid teame neid tahta.

„Maailma supertoiduainete praktiline entsüklopeedia“ on saanud ülemaailmseks menukiks just seetõttu, et ühtede kaante vahele on ülevaatlikult ja kergesti mõistetavalt koondatud teave maailma kõige mõjuvõimsamate toiduainete kohta ning samas on kohe tutvustatud ka nende praktilist kasutamist oma igapäevases menüüs. Ligi 750 kõrgekvaliteedilist fotot muudavad teabe omandamise lihtsaks ja nauditavaks.

„Maailma supertoiduainete praktiline entsüklopeedia“ on erakordne raamat, sest see on muutnud paljude inimeste elu.

Raamat ilmub koostöös Inglise juhtiva kirjastusega Anness Publishing

- - - - -

Lõpuks ometi on üks väga vajalik käsiraamat sellistest inimesele tähtsatest toiduainetest ka eesti keeles!

Siin tutvustatud toiduained ongi need, mis aitavad igal inimesel parandada oma elu ja tervise kvaliteeti. Igaüks peaks tutvuma selle raamatu sisuga ja tooma talle meeldivad tervislikud toiduained ja nendest valmistatud road oma toidulauale.

Kutsun kõiki oma tervisest hoolivaid inimesi üles ise oma aias või maalapil juur- ja puuvilju kasvatama. Sellised mahedalt kasvatatud aiasaadused, millel on ka supertoiduainete erakordsed omadused, annavadki meile tervise.

Head lugemist,
Adik Levin MD, Ph.D,MSc.D; FABM