Otsi

Kategooriad

Margit Kilumets - JAAK JOALA. KUULSUSE AHELAD - Hea Lugu 2015

Margit Kilumets - JAAK JOALA. KUULSUSE AHELAD - Hea Lugu 2015

Margit Kilumets - Jaak Joala : Kuulsuse ahelad - Hea Lugu 2015

Rohkem infot


19,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Margit Kilumets
Pealkiri: Jaak Joala : Kuulsuse ahelad
Kirjastus: Hea Lugu
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Külli Tõnisson
Väljaandmise aeg: 2015
Formaat: ca 17x24 cm, 400 lk., kõva köide
Kaal: ca 880 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Kauaoodatud elulooraamat armastatud lauljast, mis sisaldab rohkelt seniavaldamata fotosid ning kõige põhjalikuma Jaak Joala laulude nimekirja ja diskograafia.

«Kummaline, aga mida rohkem ma Jaak Joalast tean, seda enam teda mõistan. Ja samal ajal – seda suuremaks müsteeriumiks ta muutub. Jaak Joala kui nähtus, kultuuriikoon, jumalik anne ja Eesti läbi aegade ehk võluvaim mees kestab edasi mitte ainult lauludes, vaid ka käidud elutees. Tema lugu kõlab kohati kui muinasjutt: seikluslik, põnev ja uskumatu, vastuoluline ja õpetlik. Selle tasakaaluka ja faktitruu raamatu kaante vahele kätketud aeg, elud ja saatused süütavad mälestustelõkkeid. Aga mis veel tähtsam – pakuvad meile põhjust saduldada oma isiklikud mõtteratsud, kelle sadulast saab näha maailma kauni, karmi ja lõputuna, nagu ta päriselt ongi.»
Vahur Kersna

- - - - -

Autorist:

Margit Kilumets on tele- ja raadioajakirjanik, kes naudib raamatute kirjutamist kui võimalust mõne inimese erilisse ellu pikemalt peatuma jääda. 2006. aastal ilmus tema esimene elulooraamat «Ita Ever. Elu suuruses», 2008. aastal järgnes Kersti Kreismanniga kahasse kirjutatud «Kersti Kreismann. Paljajalu kõrrepõllul». «Jaak Joala. Kuulsuse ahelad» on autori kolmas raamat ning esimene koostöö kirjastusega Hea Lugu.