Otsi

Kategooriad

Kaarel Veskis - AUTISMI OLEMUS. NEUROLOOGILISE MITMEKESISUSE KAITSEKS - Pilgrim 2018

Kaarel Veskis - AUTISMI OLEMUS. NEUROLOOGILISE MITMEKESISUSE KAITSEKS - Pilgrim 2018

Kaarel Veskis - Autismi olemus : Neuroloogiliste mitmekesisuste kaitseks - Pilgrim 2018

Rohkem infot


19,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Kaarel Veskis
Pealkiri: Autismi olemus : Neuroloogiliste mitmekesisuste kaitseks
Kirjastus: Pilgrim
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2018
Formaat: ca 14x20 cm, 464 lk., pehme köide
Kaal: ca 480 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: See raamat on ühe suurte teadmistega autisti «laiendatud» autobiograafia, süvauurimus iseendast ja autismist, kirja pandud harvaesineva põhjalikkuse ja kirega. Mul pole vähimatki aimu, kas kõik selles raamatus esitatud mõtted ja seisukohad peavad tingimata vett, kuid kindlasti on see suureks toeks autistliku meelelaadiga inimestele ja nende lähedastele. Miski selles raamatus hämmastas mind. Olles lugemise lõpetanud, jäi kummitama ainult üks mõte: «Ma tahaksin olla autist!»

Valdur Mikita kirjanik ja semiootik

- - - - -

Väga põhjalik ja sisukas ülevaade autismist ja autistlike inimeste sisemaailmast. Minu jaoks teeb raamatu eriti väärtuslikuks just see, et autor teab täpselt, millest ta räägib. Autismis ja autistlike inimeste maailmatajus on midagi, millest on meil kõigil üht-teist õppida.

Ivica Mägi autismivaldkonna arendaja, koolitaja, nõustaja

- - - - -

Kaarel Veskis on õppinud Tartu ülikoolis kirjandust, keeleteadust ja arvutilingvistikat ning töötanud sealsamas ülikoolis aastaid keeletehnoloogia spetsialistina, hetkel töötab Eesti Kirjandusmuuseumis. Tema vabatahtlik töö Eesti Aspergerite Ühingus on viimase paari aasta jooksul hõlmanud autismist ja Aspergeri sündroomist kirjutamist ja rääkimist, aspidest täiskasvanutele tugigruppide korraldamist ning lisaks ka autistidega oma töös kokku puutuvate täiskasvanute ja autistidest lastega vanemate nõustamist nii päriselus kui mitmesuguste elektrooniliste kanalite (foorumid, sotsiaalmeedia, Skype) kaudu.