Otsi

Kategooriad

Tiit Sepa - AJATU ELU - Ersen 2002

Tiit Sepa - AJATU ELU - Ersen 2002

Tiit Sepa - Ajatu elu - Ersen 2002

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Tiit Sepa
Pealkiri: Ajatu elu
Kirjastus: Ersen
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2002
Formaat: ca 15x22 cm, 272 lk., kõva köide
Kaal: ca 400 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Üks suur ja tugev, kuid mitte eriti hea välimusega noormees tutvub kauni tütarlapsega. Sellest saab alguse kummaline armastuslugu. Kuid siis kolib neiu Pärnusse. Noormees kannatab, käib tal külas, ent viimaks müüb temagi oma korteri pealinnas ja kolib neiule järele. Piiga on aga kadunud. Noormees ootab teda, otsib ja kuigi ta tunneb ajuti neiu tavatult imelist lähedust, ei leia ta tüdrukut. Varsti tutvub noormees teise tütarlapsega Noormees on väga heasüdamlik ja ehkki ta ei ole just eriti kaunis, võidab ta ruttu neiu usalduse.

Armastus eelmise, salapärase neiu vastu jääb aga püsima. Ning ühel päeval kohtuvad nad taas. Kiiresti lööb armastus uuesti lõkkele ja piiga tunnistab, et temagi tunded ei ole kustunud. Siis räägib neiu noormehele oma saladuse, miks ta püüdis nii kiivalt oma tundeid varjata ja tema eest põgenes.

Noormehe suureks imestuseks selgub, et neiu on pärit hoopis kaugemalt kui maakera - ta on tulnukas. Tema aeg on maises tsivilisatsioonis lõppenud ja ta peab lahkuma. Ning neiu kutsub noormeest endaga kaasa. Noormees mõtleb natuke ja lähebki. Sellest saab alguse romantiline ja seiklusterohke armastuslugu.