Otsi

Kategooriad

Katrin Pauts - TULEKANDJA. MUHUMAA PÕNEVIK - Varrak 2016

Katrin Pauts - TULEKANDJA. MUHUMAA PÕNEVIK - Varrak 2016

Katrin Pauts - Tulekandja : Muhumaa põnevik - Varrak 2016

Rohkem infot


12,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Katrin Pauts
Pealkiri: Tulekandja : Muhumaa põnevik
Kirjastus: Varrak
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Britt Urbla Keller
Väljaandmise aeg: 2016
Formaat: ca 14x21 cm, 264 lk., kõva köide
Kaal: ca 400 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Kui liiga kaua pimedusse vaadata, vaadatakse sulle sealt lõpuks ka vastu...

Pimedatel maanteedel hukkuvad üksteise järel noored naised. Kui esmapilgul tundub, et tegu on lihtsalt traagiliste liiklusõnnetustega, siis asjaolu, et kõik auto alla jäänud naisterahvad olid punapäised ning et õnnetuspaikades käib leinaküünlaid süütamas üks ja sama salapärane võõras, ei saa olla pelk kokkusattumus. Seda seaduspära uurima asunud ajakirjanik kaob aga jäljetult.

Eva Niimand, kes on lugejale varasemast tuttav Katrin Pautsi raamatust «Politseiniku tütar», töötab jällegi uudistereporterina. Eva ja tema uus kolleeg Gabriel otsustavad välja selgitada, mis kadunud ajakirjanikuga juhtus. Niidiotsad viivad väikesesse külakesse Muhumaal, mis varjab endas aga suurt saladust. Selle juured ulatuvad kohakese ajalukku ja on seotud iidse ohvrikiviga. Kurjus, mis vahepeal varjusurmas suikus, on taas pead tõstnud...

Muhu saarel Manala talus sündinud ja praegugi seal elav Katrin Pauts töötas kümmekond aastat Õhtulehes uudiste- ja meelelahutustoimetuses. Praegu tegutseb ta vabakutselise teletoimetaja ja stsenaristina. «Tulekandja» on tema teine romaan.