Otsi

Kategooriad

Jim Robbins - IMELISED LINNUD. MIDA ON NEILT ÕPPIDA... - Varrak 2018

Jim Robbins - IMELISED LINNUD. MIDA ON NEILT ÕPPIDA... - Varrak 2018

Jim Robbins - Imelised linnud : Mida on neilt õppida meist endi, maailma ja parema tuleviku kohta - Varrak 2018

Rohkem infot


19,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Jim Robbins
Pealkiri: Imelised linnud : Mida on neilt õppida meist endi, maailma ja parema tuleviku kohta
Kirjastus: Varrak
Sari: -
Tõlkija: Kalle Klein
Kujundaja, illustraator: Sharanya Durvasula
Väljaandmise aeg: 2018
Formaat: ca 16x24 cm, 336 lk., kõva köide
Kaal: ca 560 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Meie suhe lindudega erineb meie suhtest kõigi teiste elusolenditega. Linde leidub praktiliselt kõikjal ning meile meeldib neid vaadelda, kuulata, kodus pidada ja ka nendega suhelda. Jim Robbinsi sõnul on linnud meie kõige olulisem side loodusega. Nad tõmbavad meie pilgu taevasse, nii sõna otseses mõttes kui ka kujundlikult; nad ahvatlevad meid loodusesse nende ilu imetlema ning annavad meile võimaluse aimata, mida tähendab kaalutus. Linnud on aidanud inimestel jõuda paljude saavutusteni: õppida lendama, hankida rõivaid ja toitu ning omaenese aju ja keha paremini tundma õppida. Ning neil on meile lisaks palju öelda, kuidas jääda inimeseks loodusmaailmas.

Käesolev raamat kirjeldab lindude ainulaadseid omadusi ja näitab, kui väärtuslikud on nad inimeste jaoks – nii ökoloogilises kui vaimses kontekstis. Tuginedes nii teadusuuringute tippsaavutustele kui ka inimeste vanimatele usunditele, on see raamat pilguheit lindude imetabasesse maailma ning hämmastavatesse viisidesse, kuidas nad kogu planeedi elu rikastavad.

Jim Robbins on vabakutseline kirjanik ja ajakirjanik, ta on kirjutanud rohkem kui kolmekümne viie aasta jooksul artikleid ajalehele The New York Times, tema lemmikteemadeks on teadus- ja keskkonnaprobleemid.