Otsi

Kategooriad

Terisa Green - TÄTOVEERIMISSÜMBOLITE ENTSÜKLOPEEDIA. JUHISEID TÄTOVEERINGU VALIMISEKS - Ersen 2004

Terisa Green - TÄTOVEERIMISSÜMBOLITE ENTSÜKLOPEEDIA. JUHISEID TÄTOVEERINGU VALIMISEKS - Ersen 2004

Terisa Green - Tätoveerimissümbolite entsüklopeedia : Juhiseid tätoveeringu valimiseks - Ersen 2004

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Terisa Green
Pealkiri: Tätoveerimissümbolite entsüklopeedia : Juhiseid tätoveeringu valimiseks
Kirjastus: Ersen
Sari: -
Tõlkija: Anne Kull
Kujundaja, illustraator: Reet Helm ja Greg James
Väljaandmise aeg: 2004
Formaat: ca 15x22 cm, 384 lk., kõva köide
Kaal: ca 700 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Ainulaadne illustreeritud teatmik peaaegu tuhande tätoveeringuis kasutatava sümboli päritolu ja tähenduse kohta, mida võib kasutada juhisena oma isikliku kujutise valimisel ning mis vaatleb tätoveeringut kui kunstiteost.

Iga päevaga liigub tätoveerimine kunsti põhivoolule lähemale ja kasvab selle populaarsus. Neile, kes mõtisklevad tätoveeringu hankimisest, võib kujundite valik tunduda siiski ülevoolav. Tätoveerimissümbolite entsüklopeedia annab nii tavaliste kui ka ebaharilike sümbolite lühidad kirjeldused ning heidab pilgu nende ajaloolisele, religioossele ja kultuurilisele tähendusele.

Raamat on üles ehitatud mugavas tähestikulises järjestuses, sisaldab ristviiteid ja liigitusindeksit ning on illustreeritud kolmesaja ehtsa tätoveerimiskunsti joonnäidisega. Siin tuuakse esile hämmastav valik kujutisi, alates iidsetest budistlikest ja Hiina kujundeist kuni kahekümnenda sajandi mootorratturite märgistusteni.

Iga sümboli kirjeldus sisaldab laiemalt omaksvõetud tõlgendust, mis põhineb ajaloolisel faktil ning kultuurilisel allikmaterjal, samuti esitatakse mitmesuguseid tõlgendusi, mis on kujunenud eri kultuuride kokkupuutes ja eri perioodidel.