Otsi

Kategooriad

Graham Lawton - SEE RAAMAT VÕIB PÄÄSTA TEIE ELU. TEADUS PAREMAST JA PIKEMAST ELUST - Äripäev 2020

Graham Lawton - SEE RAAMAT VÕIB PÄÄSTA TEIE ELU. TEADUS PAREMAST JA PIKEMAST ELUST - Äripäev 2020

Graham Lawton - See raamat võib päästa teie elu : Teadus paremast ja pikemast elust - Äripäev 2020

Rohkem infot


24,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Graham Lawton
Pealkiri: See raamat võib päästa teie elu : Teadus paremast ja pikemast elust
Kirjastus: Äripäv
Sari: -
Tõlkija: Evelin Rungi
Kujundaja, illustraator: Jan Garshnek
Väljaandmise aeg: 2020
Formaat: ca 15x22 cm, 416 lk., kõva köide
Kaal: ca 620 g
Seisukord: väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Meie õnneks ja õnnetuseks areneb biomeditsiin metsikul kiirusel, pakkudes meile üha rohkem eluaastaid ning paremat tervist, kuid ka info keerulisust ja üleküllust. Meie tähelepanu nimel konkureerivaid nõuandeid on rohkem kui eales varem ning alati ei pärine need just ülearu autoriteetsetest allikatest.

Graham Lawton on biokeemiku taustaga teadusajakirjanik, kelle tööelust valdav osa on kulunud sellele, et hoida end kursis biomeditsiini uute tuultega. Tal on suisa unikaalne võime tunda kõmuline pealkiri kaugelt ära, nuhkida välja arutud moeröögatused ning eraldada faktid soovunelmatest.

Lawton on võtnud kokku viimase aja tõsiteaduslikud terviseuuringud ning teisendanud need kasulikeks soovitusteks kõigis suuremates küsimustes: toit, toitumine, kaalukaotus, vedelikuvajadus, kehaline aktiivsus, ennetav meditsiin, magamine ja vananemine. Ta selgitab teaduse põhialuseid, kummutab levinud müüte, annab vajalikud tööriistad info kriitiliseks hindamiseks ning aitab eksitavatest pealkirjadest kaugemale näha.

«See raamat võib päästa teie elu» on põhjalik ja tõenduspõhine teejuht tervemaks, kehaliselt võimekamaks ning loodetavasti ka pikemaks eluks.