Otsi

Kategooriad

ÕPILASE AjALOOENTSÜKLOPEEDIA - Varrak 2005

ÕPILASE AjALOOENTSÜKLOPEEDIA - Varrak 2005

Õpilase ajalooentsüklopeedia - Varrak 2005

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: -
Pealkiri: Õpilase ajalooentsüklopeedia
Kirjastus: Varrak
Sari: -
Tõlkija: Maarja Kaaristo, Marek Laane ja Tõnis Värnik
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2005
Formaat: ca 17x21 cm, 320 lk., kõva köide
Kaal: ca 900 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: - Tore pilguheit maailma ajalukku
- Suurepärased illustratsioonid innustavad ajalugu põhjalikumalt uurima
- Selgelt kirjutatud, elav ja õpetlik tekst
- Inforohked pildi- ja fotoallkirjad
- Eraldi tõstetakse esile saavutusi kunsti, arhitektuuri ja tehnoloogia vallas
- Tähtsate ajalooliste isikute illustreeritud elulood
- Võtmedaatumitega kastid annavad parema ülevaate ajalooliste sündmuste järgnevusest
- Põhjalik register

»Õpilase ajalooentsüklopeedia» toob teie ette hämmastavaid fakte ja tõestisündinud lugusid inimestest, kohtadest ja sündmustest, mis on pannud aluse meie tänapäevasele värvikirevale ja pulbitsevale maailmale. Raamat selgitab mitmesuguste tegude ja sündmuste põhjuseid ning tagajärgi, kirjeldades elavalt, kuidas sadu aastaid tagasi elanud riigimehed, türannid, kunstnikud ja teadlased on jätnud endast maha pärandi, mis mõjutab veel meidki, 21. sajandi algusaastatel elavaid inimesi. »Õpilase ajalooentsüklopeedia» tutvustab minevikusündmusi ja annab ülevaate, kuidas on inimesed elanud viimasel 40 000 aastal -- alates kiviaja koopaelanikest kuni anglosaksideni, Ameerika asteekidest ja inkadest Hiina mandžudeni, Ameerika Iseseisvussõjast ÜRO rahuvalvajateni.

Hõlpsasti kasutatav entsüklopeedia võimaldab vähese vaevaga leida huvipakkuvaid teemasid, kuigi seda võib samahästi ka lihtsalt lõbu pärast sirvida ja lasta end läbi ajaloo kanda. Kõigi ajalooperioodide põhjalik tutvustamine aitab õpilast mitmesuguste koduste ülesannete ja uurimistööde juures.

Kokkuvõtlikule tekstile on lisatud olulisemaid sündmusi sisaldavad infokastid, värvifotod ning suurepärased joonistused ja kaardid. Iga peatüki alguses on maailmakaart, mis annab kiire ülevaate sellel ajalooperioodil toimunud põhisündmustest. Lihtsuse mõttes on need rühmitatud maailmajagude või selgesti eristuvate piirkondade kaupa.

Me usume, et »Õpilase ajalooentsüklopeedia» süvendab kindlasti teie teadmisi mineviku kohta ning õhutab põhjalikumalt uurima meie esivanemate eluolu.