Otsi

Kategooriad

Jochen Till - CHARLIE + LEO - Avita 2012

Jochen Till - CHARLIE + LEO - Avita 2012

Jochen Till - Charlie + Leo - Avita 2012

Rohkem infot


12,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Jochen Till
Pealkiri: Charlie + Leo
Kirjastus: Avita
Sari: -
Tõlkija: Virgo Siil
Kujundaja, illustraator: Zapf
Väljaandmise aeg: 2012
Formaat: ca 14x21 cm, 212 lk., pehme köide
Kaal: ca 300 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Charlie on kõrvuni armunud – kuid siin on lausa kaks aga: Leonie pole mitte ainult maailma kõige ilusam, vaid ka kõige halvatujulisem tüdruk. Pealegi on Charlie liiga häbelik, et teda kõnetada. Kuid siis tekib tal geniaalne mõte: ta ei peagi Leoniega juttu tegema! Ta joonistab tüdrukule koomiksi ja vallutab selles rüütlina printsess Leonie südame...

Charlie+Leo on lõbus tänapäeva koolinoorte muinasjutt. Raamat on täis vaimukat huumorit, naljakaid illustratsioone, põnevaid juhtumisi ja närvikõdi. Vürtsi lisab omalt poolt ka Charlie kaosetekitajast isa, kelle ainuke elumõte on džäss ja kes Charlie sõnul «pole suuteline üksinda ellu jääma».

Raamatu autor Jochen Till elab Saksamaal Maini-äärse Frankfurdi lähedal. Koolis polnud ta kuigi hoolas õpilane ning pidi mõnigi kord istuma jääma. Algul unistas ta rock-staari elust, kuid pärast mitut edutut katset erinevates bändides sai ta aru, et nii kuulsaks ei saa. Ülikoolis õppis ta anglistikat, amerikanistikat ning germanistikat. Ühel päeval astus tema ellu muusa, kes inspireeris teda kirjutama.