Otsi

Kategooriad

Mark Stavish - VABAMÜÜRLUS. SALAÜHINGU RITUAALID, SÜMBOLD JA AJALUGU - Zeus 2015

Mark Stavish - VABAMÜÜRLUS. SALAÜHINGU RITUAALID, SÜMBOLD JA AJALUGU - Zeus 2015

Mark Stavish - Vabamüürlus : Salaühingu rituaalid, sümbolid ja ajalugu - Zeus 2015

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Mark Stavish
Pealkiri: Vabamüürlus : Salaühingu rituaalid, sümbolid ja ajalugu
Kirjastus: Zeus
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2015
Formaat: ca 16x23 cm, 272 lk., pehme köide
Kaal: ca 400 g
Seisukord: köiteploki servad on (ilmselt pesemata kätega lugemisest?) tublisti määrdunud, muidu heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Loe ja saa teada, kuidas vabamüürluse kõrgemad kraadid, eriti šoti riituse omad, okultseid uskumisi ja praktikaid mõjutasid, ning kuidas on vabamüürlus seotud kuningas Saalomoni, gooti arhitektuuristiili, maagia, alkeemia ja kabalaga.

Sakraalgeomeetriast legendaarsete vabamüürlike riitusteni, süveneb autor ja vabamüürlane Mark Stavish vabamüürlaste filosoofiasse ja nende ühisesse moraalikoodeksisse. Koos ülesannete ja lugemissoovitustega on see köitev avastusretk ühtlasi ka sisukas õppetükk, mis vastab mitmetele küsimustele ja heidab valgust vabamüürlaste saladustele, muuhulgas liikmepühitsusele ja Kadunud Sõna müsteeriumile.

Mark Stavish (Pennsylvania, USA) on aktiivne vabamüürlane Pennsylvania suurloois, šoti riituse (NMJ) kolmekümne teise kraadi liige ning Templirüütlite ja Idatähe ordu liige. Ta on avaldanud mitmeid teoseid Lääne esoteerika traditsioonidest ning tegutsenud konsultandina trüki-, raadio- ja telemeedias ning mitmete dokumentaalfilmide ettevalmistamisel, teiste seas režissöör Guy Ritchie kutsel.

Sisaldab lisapeatükki sakraalgeomeetriast, mille autoriks on John Michael Greer.