Otsi

Kategooriad

Liina Metsküla - NUTIKA REISIMISE ABC. REISI PALJU JA SOODSALT - Menu Meedia 2017

Liina Metsküla - NUTIKA REISIMISE ABC. REISI PALJU JA SOODSALT - Menu Meedia 2017

Liina Metsküla - Nutika reisimise ABC : Reisi palju ja soodsalt - Menu Meedia 2017

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Liina Metsküla
Pealkiri: Nutika reisimise ABC : Reisi palju ja soodsalt
Kirjastus: Menu Meedia
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Einike Soosaar ja Liina Metsküla
Väljaandmise aeg: 2017
Formaat: ca 15x21 cm, 224 lk., pehme köide
Kaal: ca 420 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Raamat «Nutika reisimise ABC» avab soodsalt reisimise maailma – nendel lehekülgedel antakse nõu, kuidas leida soodsaid lennupileteid, hoida reisikulud võimalikult madalal, valida sobiv majutuskoht ja pagas, säilitada ohutus, mida silmas pidada üksinda reisides ja palju muud. Raamat on ühelt poolt praktiline ja teisalt inspireeriv. Praktiliste nõuannete kõrval räägivad oma loo ka erinevad reisisellid ning lugeja saab inspiratsiooni ja teadmisi, mida põnevat välismaal teha, kuhu minna ja kuidas leida välismaal tööd.

Raamatu autor Liina Metsküla, kes on tänaseks käinud enam kui 60 riigis, nakatus reisipisikusse umbes üheksa aastat tagasi. Soov maailma näha oli niivõrd suur, et teda ei heidutanud ka see, et ei teadnud reisimisest, veel vähem soodsast reisimisest, mitte midagi. Ta on tagasi vaadates mõelnud, et kõik oleks sujunud märksa lihtsamalt, kui olnuks käsiraamat, mis õpetanuks, kuidas palju ja soodsalt reisida. Nüüd, aastaid hiljem, otsustas ta kirja panna kõik, mida oleks tahtnud ise reisimisega alustades teada – et uutel ränduritel oleks nüüd sellevõrra lihtsam.

Liina Metsküla on andnud varasemalt välja raamatu «Maailma peal ripakil» (2016), mis pajatab tema kaheksa aasta reisielamustest. Viimase aasta on vedanud ta Õhtulehe iganädalast reisipodcasti «Järgmine peatus». Tänavu valis Novatours ta aasta parimaks turismiajakirjanikuks.