Otsi

Kategooriad

Peter Swanson - KÕIK TEMA HIRMUD - Päikese Kirjastus 2017

Peter Swanson - KÕIK TEMA HIRMUD - Päikese Kirjastus 2017

Peter Swanson - Kõik tema hirmud - Päikese Kirjastus 2017

Rohkem infot


12,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Peter Swanson
Pealkiri: Kõik tema hirmud
Kirjastus: Päikese Kirjastus
Sari: -
Tõlkija: Eva Nooni
Kujundaja, illustraator: Jan Garshnek
Väljaandmise aeg: 2017
Formaat: ca 14x21 cm, 304 lk., pehme köide
Kaal: ca 350 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Häiriv ja salakaval. Peter Swanson viib hirmu täiesti uuele tasemele. – Goodreads

Kõik ohud ei pesitse ainult sinu peas…

Kate Priddy on kogu elu olnud pisut neurootiline ja kaldunud ärevusele. Kui Kate'i Bostonis elav nõbu Corbin Dell teeb talle ettepaneku ajutiselt kortereid vahetada, jääb Londonis kunsti õppiv neiu nõusse, lootes, et uus keskkond aitab tal üle saada hiljuti kogetud traumast.

Üsna varsti pärast saabumist Corbini uhkesse Beacon Hilli korterisse teeb Kate ehmatava avastuse: tema naaber Audrey Marshall on tapetud. Kui politsei Corbini kohta aru pärib, on vapustatud Kate'il neile vähe vastuseid, küll aga palju küsimusi, ning tema uudishimu süveneb, kui ta kohtab Alan Cherneyt, kena vaikset meest, kelle üürikorter asub teisel pool sisehoovi. Alani sõnul käis Corbin korduvalt Audreyl külas, ometi väidab too, et isegi ei tunne neiut. Pärast kohtumist Audrey endise peigmehe Jackiga, kes on veendunud, et mõrvar on Corbin, hakkab ka Kate kahtlema.

Ajavahest uimase ja emotsionaalselt tasakaalutu Kate'i kujutlused on täis minevikuõuduse põhjustatud koledust ning ta ei suuda iseennastki lõpuni usaldada… Kuid Kate'i fantaasiates keerlev õudus pole kaugeltki nii väärastunud ja surmav kui see, mis teda tegelikkuses ees ootab. Sest kõik tema hirmud saavad tõelisuseks. Ja on palju-palju lähemal, kui ta arvatagi oskab.

«Kõik tema hirmud» on põnevusest särisev romaan, mida iseloomustab Peter Swansoni kõhedust tekitav oskus maalida meile pilt inimpsüühika pimedaimatest soppidest ning tema suurepärane anne luua selgelt eristuvaid süžeesid, mis on ta komeedina põnevuskirjanike eliidi sekka lennutanud.