Otsi

Kategooriad

Õnne Puhk ja Alari Kasemaa - SUUR MUDILASTE MÄLUMÄNG. ÜLE 50 MÄNGU VÄIKESTELE NUPUTAJATELE - Cum Laude 2013

Õnne Puhk ja Alari Kasemaa - SUUR MUDILASTE MÄLUMÄNG. ÜLE 50 MÄNGU VÄIKESTELE NUPUTAJATELE - Cum Laude 2013

Õnne Puhk ja Alari Kasemaa - Suur mudilaste mälumäng : Üle 50 mängu väikestele nuputajatele - Cum Laude s.a. [2013]

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Õnne Puhk ja Alari Kasemaa
Pealkiri: Suur mudilaste mälumäng : Üle 50 mängu väikestele nuputajatele
Kirjastus: Cum Laude
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Piia Maiste
Väljaandmise aeg: s.a. [2013]
Formaat: ca 18x22 cm, 112 lk., kõva köide
Kaal: ca 380 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Armas väike mõtleja! Mina olen Mõttelind. Ma kutsun sind endaga koos mälumängu mängima ja mõtlema. Mälumäng on selline mõttemäng, mis aitab sul küsimuste ja vastuste abil targemaks saada. Selles raamatus on üle 50 mängu, mis on mõeldud kõige väiksematele nuputajatele – mudilastele.

Osa küsimusi võivad tunduda sulle naljakalt lihtsad – need on enamasti sellised asjad, mida sa tead, sest puutud nendega kokku iga päev. Näiteks see, milleks on sul silmad ja nina või mida teevad arst ja õpetaja. Aga teised küsimused on keerulisemad ja neile vastuste leidmine ongi see töö, mida nimetatakse õppimiseks. Suurem osa selle raamatu küsimusi kuulub keerulisemate hulka. Selleks, et neile oleks põnevam vastuseid otsida, võid korraldada koos sõprade või perega mälumänguvõistlusi. Küsimuse vastuse leiad lehekülje pöördelt. Vastuses antakse iga asja kohta ka natuke teadmisi juurde. Koos mängides ja vastuseid teistega läbi arutades jääb igasugune tarkus paremini külge. Muuseas – ka vale vastus on õpetlik! Sellepärast ära karda pakkuda vastust ka siis, kui sa täpselt ei tea. Arutades asjade üle üheskoos, saab nii mõnigi asi kergemini selgeks.

Ka õpetajad ütlevad tihti, et nad õpivad kõige paremini õpilase valedest vastustest. Ja mõnele asjale polegi seda ühte ja õiget vastust... Peale vastuste on küsimuste juures ka palju sellist, mida saad lisaks juurde uurida – küsida vanemalt õelt-vennalt, kes käib juba koolis, või emalt-isalt. Paljud tarkused on sellised, mida õpetatakse koolis, aga unustatakse hiljem ära. Nii saad aidata ka oma emal-isal mitmeid asju meelde tuletada! Mälumängu abil saad ennast ka kooliks ette valmistada ja üllatada oma sõpru põnevate teadmistega inimeste, loomade, looduse, vanarahva tarkuste, liikluse jpm kohta. Head mäluga mängimist!