Otsi

Kategooriad

Yuval Noah Harari - HOMO DEUS. HOMSE LÜHIAJALUGU - Postimees 2020

Yuval Noah Harari - HOMO DEUS. HOMSE LÜHIAJALUGU - Postimees 2020

Yuval Noah Harari - Homo Deus : Homse lühiajalugu - Postimees 2020

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Yuval Noah Harari
Pealkiri: Homo Deus : Homse lühiajalugu
Kirjastus: Postimees
Sari: -
Tõlkija: Anu Põldsam
Kujundaja, illustraator: Liina Valt
Väljaandmise aeg: 2020
Formaat: ca 15x21 cm, 464 lk., pehme köide
Kaal: ca 550 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Nüüd saadaval rahvusvahelise menuraamatu pehmete kaantega parandatud versioon!

Käesolevat sajandit kujundavad erakordsed väljakutsed, unistused ja painajad alates surma alistamisest kuni tehiselu tekkeni. Oma teises raamatus arutleb üks kaasaja säravamaid mõtlejaid Yuval Noah Harari selle üle, mis saab meist siis, kui need kõik teoks saavad. Kuidas kaitsta oma habrast maailma iseenda hävitava tungi eest?

Suurepärase jutuvestja vaimustav teos vaatleb tulevikku värske ja teistmoodi vaatenurga alt. See lahutab meelt, intrigeerib ja viib mõtted täiesti uutele radadele. Autor väidab, et sõjad jäävad minevikku ‒ surm enda käe läbi on tõenäolisem kui hukkumine relvakonfliktis. Maailma näljahädad kaovad ‒ ülesöömine kujuneb suuremaks ohuks kui nälgimine. Surmast saab kõigest tehniline tõrge ‒ aga surematuse saavutamise nimel hakkab kannatama inimestevaheline võrdsus. Mis meid tulevikus ees ootab?

Raamat «Sapiens. Inimkonna lühiajalugu» näitas, kust me tulime; «Homo Deus. Homse lühiajalugu» aga näitab, kuhu me teel oleme.

Dr Yuval Noah Harari on Oxfordi ülikooli doktorikraadiga ajaloolane, kelle erakordselt menukad raamatud on tõlgitud üle 40 keelde. Ta loob mängeldes seoseid elu eripalgeliste tahkude vahel, käsitledes muu hulgas võimu, religiooni, teadust, ökoloogiat, rahandust ja lihtsat inimlikku õnne.