Otsi

Kategooriad

Mihhail Gorbatšov - KUIDAS SEE OLI. SAKSAMAA TAASÜHENDAMINE - Sinisukk 2001

Mihhail Gorbatšov - KUIDAS SEE OLI. SAKSAMAA TAASÜHENDAMINE - Sinisukk 2001

Mihhail Gorbatšov - Kuidas see oli : Saksamaa taasühendamine - Sinisukk 2001

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Mihhail Gorbatšov
Pealkiri: Kuidas see oli : Saksamaa taasühendamine
Kirjastus: Sinisukk
Sari: -
Tõlkija: Kersti Kittus
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2001
Formaat: ca 15x23 cm, 232 lk., kõva köide
Kaal: ca 400 g
Seisukord: eeslehel käsitsikirjutatud pühendus, seitsmel leheküljel on mõned teksti allajoonimised ja rõhutused, muidu heas seisus kasutatud raamat

Märkused: "Teravnevad vaidlused. Läbielatud aastatele tagasi vaadates ja uurimistööde tulemusel tekivad uued küsimused. Kuivõrd mina puutusin Saksamaa ühinemisega otseselt kokku, siis pöörduvad praegu minu poole teadlased, poliitikud ja ajakirjanikud palvega anda intervjuu.

Tahan oma raamatus seada nende aastate faktide ja asjaoludega silmitsi nii lugejad kui ka Saksamaa ühinemisest kirjutajad. Seda on vaja neile, kes tõepoolest tahavad mõista, kuidas asi tegelikult oli. Kuid nendega, kes on «äraprogrammeeritud» ja spekuleerivad selle teemaga ka tulevikus, on lootusetu püüda tõsiselt juttu ajada. Ent nende valesid on lihtsam paljastada. Raamatu ettevalmistamisel lugesin veel kord üle maailma tuntud poliitikutega peetud vestluste üksikasjalikud märkmed, vaatasin läbi stenogrammid, taastasin mälus dokumentide sisu. Paljugi meenus mulle oma märkmete põhjal, mõningaid küsimusi arutasin hästi informeeritud isikutega. Mitmel puhul, nagu mulle tundub, õnnestus midagi tõepoolest uut välja tuua."
Mihhail Gorbatšov