Otsi

Kategooriad

Robin Sharma - PÜHAMEES, SURFAR JA TEGEVJUHT. EBATAVALINE LUGU SELLEST, KUIDAS TEOSTADA... - Pilgrim 2008

Robin Sharma - PÜHAMEES, SURFAR JA TEGEVJUHT. EBATAVALINE LUGU SELLEST, KUIDAS TEOSTADA... - Pilgrim 2008

Robin Sharma - Pühamees, surfar ja tegevjuht : Ebatavaline lugu sellest, kuidas teostada oma südamesoove - Pilgrim 2008

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Robin Sharma
Pealkiri: Pühamees, surfar ja tegevjuht : Ebatavaline lugu sellest, kuidas teostada oma südamesoove
Kirjastus: Pilgrim
Sari: -
Tõlkija: Eva Finch
Kujundaja, illustraator: Ivi Piibeleht
Väljaandmise aeg: 2008
Formaat: ca 14x22 cm, 256 lk., pehme köide
Kaal: ca 350 g
Seisukord: umbes tosinal leheküljel on hariliku pliiatsiga tehtud ääremärkus ja allajoonimisi (võimalik ära kustutada), muidu heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Suurepärane naturaalne isikliku arengu raamat. Mahlakas ilukirjanduslikus vormis on kirjeldatud, kuidas mõistes, tunnetades ja järgides loodusseadusi, mida ei käsitle koolis õpetatav füüsika ega bioloogia, võib saavutada imepärase võime muuta meid ümbritsev maailm paremaks. Ja pole üllatus, et see paremaks muutmine algab iseendast.

Surfates kehtib loodusseadus: sa kas valitsed laineid või valitsevad lained sind (you must get the wave, or it gets you ...). Seda mõtet kogu elu kohta parafraseerides on Sul praegu võimalus võtta elu üks paremaid laineid või siis lasta elulainel ennast võtta.

Usalda, võta ise see laine ja naudi!
Taivo Luik surfar, Hawaii Expressi üks loojatest

- - - - -

Kuigi meile kõigile on ellu kaasa antud suur hulk lihtsat elutarkust, suudame selle sageli oma kiires elutempos kuhugi ära kaotada ja vahel koguni pikkadeks aastateks. Ja siis me pingutame, rabeleme ning otsime seda kõikvõimalikest kohtadest, taibates viimasena vaadata kõige lähemale – iseendasse. Naljakas, kas pole?

Ma olen alati imetlenud lapsi ja vanu inimesi – millised suurepärased õpetajad! –, neilt võib õppida kõiki neid lihtsaid asju, mis meil tormates kaotsi lähevad: avatust ja uudishimu, mängulusti ja siirust, tähelepanelikkust, meelerahu ja kohal olemist igas hetkes. See on nende loomulik olek ja tegelikult on see meie kõigi loomulik olek...
Indrek Orro – surfar, Alas-Kuuli tegevjuht ja omanik

- - - - -

Robin Sharma on maailma juhtivaid mõtlejaid juhtimiskunsti, isikliku arengu ja elu juhtimise alal. Bestselleriks saanud raamatu «Lugu mungast, kes müüs maha oma Ferrari» autorina on Sharma endiselt nõutud peaesineja rahvusvahelistel konverentsidel ja oodatud rääkima maailma suurfirmades, nagu Microsoft, Nortel Networks, General Motors, FedEx ja IBM. Sharma elab Kanadas Ontarios.