Otsi

Kategooriad

Tim Harford - KOHANEMINE. MIKS EDU SAAB IKKA ALGUSE EBAÕNNESTUMISEST - Juhtimiskonverentsi raamatukogu, Hermes 2012

Tim Harford - KOHANEMINE. MIKS EDU SAAB IKKA ALGUSE EBAÕNNESTUMISEST - Juhtimiskonverentsi raamatukogu, Hermes 2012

Tim Harford - Kohanemine : Miks edu saab ikka alguse ebaõnnestumisest - Juhtimiskonverentsi raamatukogu, Hermes 2012

Rohkem infot


19,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Tim Harford
Pealkiri: Kohanemine : Miks edu saab ikka alguse ebaõnnestumisest
Kirjastus: Hermes
Sari: Juhtimiskonverentsi raamatukogu
Tõlkija: Epp Velbri
Kujundaja, illustraator: Heiko Unt
Väljaandmise aeg: 2012
Formaat: ca 15x21 cm, 272 lk., kõva köide
Kaal: ca 510 g
Seisukord: väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Tim Harfordi võiks pidada Briti Malcolm Gladwelliks. Nauditavalt kirjutatud raamatus saavad kokku populaarne majandusteadus ja psühholoogia; siin on elust endast võetud edu- ja ebaõnnestumise lugusid, mis mõjuvad tõeliselt üllatavalt. Raamat on faktirohke, tulvil uudseid mõttekäike ja provotseerivaid järeldusi.

«Kohanemine» pakub loetaval, isegi meelelahutuslikul viisil argumendid «ülalt-alla« meetodi vastu. See teeb maha nõukogude ja Harvardi käsu ja kontrolli stiilis planeerimise, majanduspoliitika ja regulatsiooni ning pakub nii majandusliku kui ka üldise edu valemina katse-eksituse (ja eriti eksituse) meetodi.

Harfordi uurimustöö ulatus on muljetavaldav ning tema üleskutse aktsepteerida läbikukkumist mõjutab nii poliitikat kui ka inimeste tööd ja isiklikku elu. Autor esitab veenvalt ja asjatundlikult põhjused, miks peaksime valmis olema riskima, ebaõnnestuma ja katsetama, et leida ideid, mis tõepoolest muudavad maailma. Tema avarapilguline ülevaade sotsiaalsest kohanemisest on värske ja loov, sobides ideaalselt praegusesse ajajärku. Ta esitab meie kindlustundest puudust tundvas maailmas veenva ja usutava põhjenduse sellele, miks me kindlust enam leida ei saagi. See on suurepärane ja kummaliselt inspireeriv raamat.