Otsi

Kategooriad

Kati Murutar - TALV EEDENIS. 1. OSA - Stella Borealis 2010

Kati Murutar - TALV EEDENIS. 1. OSA - Stella Borealis 2010

Kati Murutar - Talv Eedenis : 1. osa - Stella Borealis 2010

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Kati Murutar
Pealkiri: Talv Eedenis : 1. osa
Kirjastus: Stella Borealis
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Helen Kokk, Birgita Murutar ja Kati Murutar
Väljaandmise aeg: 2010
Formaat: ca 15x23 cm, 222 lk., pehme köide
Kaal: ca 430 g
Seisukord: köite nurgad on veidi kulunud, paarikümne lehe alumine viiendik on veidi laineline, muidu heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Kati Murutar alustab oma tõsieluliselt karmi lugu «Talv Eedenis» faktilise abielunaisena, kes astub pakasele ja hangedele vastu Liu rannas Jausa talus. Viie lapse ema Eedeni asukad on siis hobused Vespera, Monti ja Orla, koerad Barbara, Tobias ja Edward ning viirpapagoipaar. Suve jooksul lisanduvad shetlandi ponid Jo-Jo ja Madonna ning Vespera asemele tuleb eesti hobune Rõõmus Reede. Sügisel läheb teise Eedenisse Orla ning kirjanik lahutab oma kauase abielu. Talvel liituvad heasse uude ilma liikuva karavaniga kassid Puhh ja Notsu ning rajus pakases kasvatatakse üles seitse papagoitibu. Kevad toob naise ellu lisaks meeleheitlikule tööle taas armastuse ning viib Eedeni keskmaale.

Raplamaale suurde Soone tallu minnakse juba koos arvuka loomakarjaga: poni Monti asendub legendaarse trakeen Palladiumi järglase Battayaga, lisanduvad raskeveomärad Haldjas ja Helene, lehm Linda, eeslike Opaal, kihnu maalambad Oskar, Alfa, Astrid, Aino ja Ogalik, sead Cruella ja Fiona, jänesed Fille ja Rulle. Kuidas on lood armastusega? Lugege.