Otsi

Kategooriad

Eet Tuule - TROMPETID UDUS. JUTTE LOODUSPÄEVIKUTEST - Koolibri 2014

Eet Tuule - TROMPETID UDUS. JUTTE LOODUSPÄEVIKUTEST - Koolibri 2014

Eet Tuule - Trompetid udus : Jutte looduspäevikutest - Koolibri 2014

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Eet Tuule
Pealkiri: Trompetid udus : Jutte looduspäevikutest
Kirjastus: Koolibri
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Endla Toots ja Natalja Litvinova
Väljaandmise aeg: 2014
Formaat: ca 16x22 cm, 160 lk., pehme köide
Kaal: ca 270 g
Seisukord: väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Ornitoloog Eet Tuule jutukogu heidab pilgu tema loodusretkede põnevamatele, naljakamatele ning tihti ka pentsikumatele seiklustele. Hea loodusetundja ja suurepärase jutustajana oskab ta lugeja loomade ja lindude tegemistele kaasa elama panna. Paljud lood on nii haaravad ja elavad, et kirjeldatut võib lausa tajuda: soo kohal hõljuvaid udutompe, okste praksumist, vee vulinat ja kummalisi häälitsusi kaugusest, aga ka kaduvate luhtade lummust või täiuslikke vaikusehetki looduses.

Eet Tuule on Eesti Ornitoloogiaühingu auliige ning tegelenud linnuvaatlustega juba 60 aastat. Pea sama kaua on ta kaastööd teinud ka Eesti Looduse uurijate Seltsile. Ornitoloogiaga hakkas Eet Tuule tegelema omal käel ning suurest huvist looduse vastu, erialane haridus on tal hoopis teisest valdkonnast.

Lisaks lindudele on teda huvitanud imetajad, putukad, taimed, seened ja ilmastikunähtused. Oma loodusehuvi on ta jaganud ka teistega. Tema jutte on avaldatud noorte- ja laste ajakirjades ning Eesti Looduses. Nii ongi kunagisest ornitoloogiahuvist kujunenud kutsetöö, millega Eet Tuule tegeleb intensiivselt siiamaani.