Otsi

Kategooriad

Birgot Kivinurm - SEKSUAALNE. OTSE JA AUSALT - Jes 2020

Birgot Kivinurm - SEKSUAALNE. OTSE JA AUSALT - Jes 2020

Birgot Kivinurm - Seksuaalne : Otse ja ausalt - Jes 2020

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Birgot Kivinurm
Pealkiri: Seksuaalne : Otse ja ausalt
Kirjastus: Jes
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Sille Lavin ja Terje Talts
Väljaandmise aeg: 2020
Formaat: ca 14x20 cm, 160 lk., pehme köide
Kaal: ca 270 g
Seisukord: väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: "See on minu lugu seksuaalsusest ja seksuaalsuse arengust. See on aus ja alasti sissevaade ühe naise kasvamisse – näidates, kuidas seksuaalsus kujuneb läbi kogemuste ja kokkupuudete teiste inimestega ning kuidas seda kujundab keskkond, kus elame. See on ka lugu teadlikkusest ja sellest, kuidas inimesel on võimalik oma seksuaalsust ise luua."
Birgot Kivinurm

"Paljudel naistel on elus hetki, kui me arvame, et me pole väärtuslikud ainult sellepärast, et keegi tahab, et elu poleks reaalsus, vaid looriga kaetud klosett. Mul on aga ammu piinlik nende kaksikmoraalsete inimeste pärast, kes loovad maailma, kus mul päris naisena pole ruumi. Mul on äärmiselt hea meel, et aina rohkem kirjutatakse elust nii, nagu see on, sest sellised raamatud võitlevad naiste eest rohkem kui nii mõnigi organisatsioon oma sõnatühjusega. Aitäh sulle, Birgot, julguse eest olla just üks neist teerajajatest!"
Marju Karin

"Kui paljude meeste jaoks algab seks ja seksuaalsus naise kehast, pornofilmis nähtust ning n-ö panemisest, siis see raamat sunnib oma tõekspidamistes kahtlema ka kõige šovinistlikuma sea. See lugu tõestab, et naise seksuaalsusel pole eelmainitutega absoluutselt midagi pistmist. Tegelikult on iga naine seksuaalne, olenemata sellest, kui palju talle on tehtud haiget, kui palju alandatud või kui karmi elu on ta elanud. Aga kas see naine oma seksuaalsuse ka uuesti elluäratab või kas mõni mees selle kõige sügavamaid tahke ka kogeda saab, see oleneb enamasti juba naisest endast ning sellest, kui aus ta enda vastu julgeb olla."
Jesper Parve