Otsi

Kategooriad

Martin van Creveld - SÕJAMÄNGUD. GLADIAATORITEST GIGABAITIDENI - Imeline Ajalugu, Äripäev 2015

Martin van Creveld - SÕJAMÄNGUD. GLADIAATORITEST GIGABAITIDENI - Imeline Ajalugu, Äripäev 2015

Martin van Creveld - Sõjamängud : Gladiaatoritest gigabaitideni - Imeline Ajalugu, Äripäev 2015

Rohkem infot


24,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Martin van Creveld
Pealkiri: Sõjamängud : Gladiaatoritest gigabaitideni
Kirjastus: Äripäev
Sari: Imeline Ajalugu
Tõlkija: Anu Põldsam
Kujundaja, illustraator: Janek Saareoja
Väljaandmise aeg: 2015
Formaat: ca 16x22 cm, 560 lk., kõva köide
Kaal: ca 800 g
Seisukord: kaante servas on mõned väikesed täkked, muidu heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Ühe tänapäeva tunnustatuma sõjaajaloo ja strateegia eksperdi Martin van Creveldi raamat «Sõjamängud. Gladiaatoritest gigabaitideni» tutvustab lugejale sõjamänge alates Taaveti ja Koljati võitlusest, Vana-Rooma gladiaatorite etteastetest, keskaegsetest rüütliturniiridest ja aadlike duellidest kuni tänapäeva kõige uuemate simulatsioonide ja arvutimängudeni välja, põimides kokku sõja ja mängud ning näidates, kuidas need on üksteist mõjutanud.

Alustatakse maailma varaseimast, kirja panemata sõjaajaloost, mis on kadunud aegade hämarusse ning millest paljutki me teame vaid oletuste ja kaudsete hinnangute najal, ning kulgetakse läbi erinevate ajastute tänasesse arvutimaailma. Sel retkel saame teada, kuidas toimisid muistsed sõjaväed, loeme kuulsatest lahingutest ja sõjakäikudest, vaenlase lõksu meelitamisest ja haarangutest, suurte strateegiate kujundamisest, vaenutsevatest armeedest ja võimsatest väepealikest.

Raamatust saame teada nii mõndagi uut ja üllatavat ka inimloomuse enese kohta ning näeme, miks on tänapäeval loodud kunstlik maailm ja ajutine põgenemine ühest reaalsusest teise teinud just kõige vägivaldsematest sõjamängudest kõige paeluvamad mängud.